Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a feleségem megcsalt, és vissza akar jönni hozzám, de csak azt vallja be, amit már tudok, nem képes öszinte lenni, mindent elbagatelizál, azt mondja neki nem volt jó mintha megsem történt volna, volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Őszintén?Vissza sem fogadnám!
2016. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
természetesen sex is volt köztük "csak" egyszer de rossz volt neki :-) 2 éves viszony mellett de csak 2-3 alkalommal találkoztak.
2016. szept. 13. 22:51
 3/13 A kérdező kommentje:
nem tudom megkajálni ezt a történetet.
2016. szept. 13. 22:52
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem is kell apukám. Gyerek ugye nincs?
2016. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
van de nagyok
2016. szept. 13. 23:09
 6/13 A kérdező kommentje:
két év viszony mellett állitólag engem szeret de nem öszinte hozzám még mindig,nem tudni mihez ragaszkodik,vagy az A terv nem jött be igy én a B maradtam
2016. szept. 13. 23:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hazudik, nem őszinte, ez még nagyobb baj, mint hogy megcsalt, de beismerte volna őszintén. Így ne fogadd vissza. Egy kapcsolat alapja a bizalom, ami nálad már nincs meg.
2016. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ezt én is igy gondolom
2016. szept. 13. 23:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pl mert fontos neki, hogy visszavedd és azt gondolja, hogy ha ezt hiszed inkább megteszed. és bocs, de nem túl eszes, ha azt hiszi ezt benyeled. meg nyilván baromi bátornak kellene lenni, hogy elmondjon mindent, amikor attól fél, hogy pont azért nem veszed majd vissza.


vagy azért, mert azt gondolja, hogy ha visszaveszed, akkor könnyebb lesz úgy együtt élni tovább, ha ez a sztori, amit vinni kell tovább és nem az, hogy orrba szájba szexelt két évig :D


amúgy én azt érzem abból, ahogy írsz, hogy vissza akarod venni, akármilyen hazug... :)

2016. szept. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Két év után múlik el a "varázs". Vagy megunta vagy összevesztek, amúgy azért mondja, hogy nem volt jó, mert nem akar még durvábban megbántani és veled szeretne maradni.

De tök amatőr módon csinálta.

Logikus, ha olyan rossz lett volna, nem lett volna több éves viszony belőle (?!)

2016. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!