Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves nő és 27 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő és 27 éves férfi viszonyából lehet tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi számít kapcsolatnak és mi számít tartósnak? Ezek mentén dől el szerintem, hogy mi a válasz. De amúgy az lesz, amit akarnak. De ritka szerintem, hogy ekkor ilyen irányú korkülönbségnél együtt öregedjenek meg.
2016. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm és a felesége között is ennyi a korkülönbség, a nő javára. Ők 18 éve vannak együtt.

Szerintem egyén függő. Mennyire fiatalos a nő? Mennyire érett a férfi?


Apám ilyen korban már családos ember volt, iskolás gyerekekkel. Most is akadhat olyan férfi, aki inkább ezt szeretné, mint bulizni.

2016. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. A korkülönbség is pont megfelelő.
2016. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
általában a férfi szokott idősebb lenni nem?
2016. szept. 14. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
És 49 nő, 41 férfi? :)
2016. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jó vicc... 27 éves, 30 évesen már lasszóval fogja fogni a 18 éveseket, akik mennek az egzisztenciára. Szóval ennyire lesz tartós.


Ha ez mégse ütne be, akkor meg azért lesz vége, mert egy 35 éves, aki még azért ereje teljében van, mit kezdjen egy 48 éves változókorban lévővel?

2016. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem.
2016. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 de egy 8 éves kapcsolat bőven tartós. egy egy éves is. szóval ez nem zárja ki.
2016. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!