Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha vki tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha vki tegnap óta a bocsánatodért esedezik és olyanokat ír, hogy nem akart megbántani, nem állt szándékába, tényleg, higgyek neki. És hiába mondod semmi baj nem haragszol ő csak ezeket hajtja és azt kérdi "akkor hiszel nekem"?

Figyelt kérdés
Annyi volt, hogy flegmán válaszolt arra épp most mit kell melóznia és ez egy kicsit rosszul esett. Ennyi volt csak. De Én már rég elfelejtettem.

2016. szept. 13. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hogy biztosan nem akarja elveszíten a társaságod, még az is lehet hogy szerelmes beléd.

És azért is ragaszkodik ennyire. Fiú vagy lány vagy? Hány éves vagy?


20/F

2016. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nagyon fontos vagy neki. Én csak olyannak írnék ilyet, aki tényleg igazán számít.
2016. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szövegértési nehézségei vannak. Leírtad, hogy nincs gond, nincs harag. Ha ezután továbbra is a magáét hajtja, akkor nem fogta fel, amit írtál.
2016. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!