Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznem rám olyan fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznem rám olyan fura tekintettel és érdekes félmosollyal a munkahelyemen a (férfi) főnökeim? L/24

Figyelt kérdés

Egy gyár a helyszín, több műszakvezetőről van szó.

Sejtésem, hogy valami hír felkapott rólam, nem hiszem, hogy én képzelem be a szitut. Az biztos, hogy számos férfidolgozón veszem észre hogy nézegetnek, bizonyára tetszhetek neki. Ami igaz, az igaz, van egy erőteljesebb női, talán szexuális (is) kisugárzásom. De a műszakvezetők nem tudom... elég rossz sejtésem van.


2016. szept. 14. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább aludjál, holnap munka...


Lehet, hogy sejti a műszakvezetős, hogy alvás helyett folyamatosan gyakorizol és ezért megy olyan lassan a munka.

2016. szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Hogy-hogy nem pipáztad még be magad egy frankó irodába ott? Vagy lehet, hogy már megtörtént, és ezt tudni vélik? :D
2016. szept. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem, dehogy!! Isten ments!

Én tudatában vagyok hogy erős a szexuális kisugárzásom, de mindig igyekezek ezt inkább elrejteni, és visszafogottan viselkedni!

2016. szept. 14. 00:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt állitod magadról hogy jól nézel ki akkor nem értem miért vagy fennakadva attól hogy rádnéznek vagy mosolyognak. Ez természetes dolog, amig nem zaklatnak miért érdekel ennyire?
2016. szept. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit ribis vagy, csak nem veszed észre.
2016. szept. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ti meg imádjátok ezt. 😁
2016. szept. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán képet mutathatnál magadról, hogy tudjuk hogyan nézel ki.

Amúgy a kérdésedben benne van a válasz, úgyhogy nem kell meglepődni azon, hogy felkelted a férfiak érdeklődését.

2016. szept. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor lenyomtam a kilincset, és kinyílt az ajtó. Hogy történhetett ilyen?
2016. szept. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem ez miért zavar? Engem is szoktak nézni, ha már zavaró lehet szólni, de szerintem, ha mindenki nagyon "úgy" néz akkor valami van a háttérben.

Lehet, hogy Te is úgy nézel, vagy valamelyik kollégád, ha együtt voltatok akkor nem annyira tudta magában tartani az élményt és már mindenki tudja, minden részletét. Vagy mondjuk, ha kipakolsz olyan képeket közösségi oldalakra ne csodálkozz azon, hogy "úgy" néznek. Ezeken érdemes elgondolkodni.

2016. szept. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!