Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most olvasom női tollból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most olvasom női tollból, hogy alapkövetelmény, hogy egy férfi tudjon főzni. Csak ilyen férjet választana. Nem minimum érdekes ezt hallani? Ismerve a mai nők képességeit?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Igen, sok csaj tényleg egyenlő a 0-val, de elvárásaik azért vannak. Viszont még ma is van nagyon sok nagyszerű nő, akik ilyesmit nyugodtan elvárhatnak, szerintem...
2015. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem tudok főzni, vagyis inkább csak nem tanultam meg. :(

Sosem leszek boldog. :(


22/F

2015. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesnek érdekes, de miért ne lehetnének mindenkinek olyan párválasztási szempontjai, ami neki fontos?


Szerintem nincs ezzel semmi gond, ha valakinek meg netalán irreális, túlzó elvárásai vannak, akkor a saját lehetőségeit szűkíti le, vagyis végeredményben magával szúr ki. Akármennyire nem romantikusan hangzik, de ha belegondolsz, lényegében a társkeresés is kereslet-kínálat alapon működik.


Azt furának tartanád amúgy, ha egy férfi várná el egy nőtől, hogy tudjon főzni? Ha nem, fordítva miért lenne annyira szokatlan?

2015. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát érdekes,sztem a legtöbb nő azért ezt nem várja el, de amúgy ettől függetlenül férfiként sem árt pár dolgot megtanulni főzni, mert sose tudhatod, mikor lesz rá szükséged. Svájcban sok rokonom él ,és ott ezt úgy oldják meg, hogy bizony az a szokás, hogyha betöltöd a 18-at, akkor kidobnak a szülői házból, viszont rögtön kapsz egy saját lakást, aztán boldogulj ahogy tudsz. Így Svájci férfi ismerőseim akarva akaratlanul kénytelenek voltak megtanulni főzni legalább pár dolgot, ott ez jól működik, mondjuk ott mindenki olyan anyagi helyzetben van, h rögtön saját lakást tud adni a gyerekének.


Amúgy nekem is van saját lakásom, és én is kipróbáltam ezt az életvitelt 1,5 évig, aztán persze kiadtam a lakást és visszaköltöztem a szülői házba, mert inkább utazgatni támadt kedvem és kellett pénz. De arra azért jó volt a 1,5 év, h megtanuljak pár dolgot összedobni, pl. tésztát, rizst tudok főzni. Húst is megtudom sütni ha kell, párszor már csináltam, volt hogy odaégett, de egy idő után bele lehet tanulni. Meg ilyen alapdolgokat meg tudok csinálni ha nagyon muszáj, mint a palacsinta stb., meg hát amúgy étterembe is el lehet menni egy héten egyszer, vagy ha nincs épp elég zséd, akkor vannak ilyen egész finom dolgok(pl. gyrostál)amit olcsón meg lehet venni.

2015. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ezt bárkitől érdekes hallani, hogy egy kapcsolatban ez az alapkövetelmény.

Alap kajákat amúgy egy kis akarattal bárki tud főzni. Még a férjem is, pedig ő aztán tényleg olyan a konyhában, mint elefánt a porcelánboltban, abszolút nincs érzéke a főzéshez, a sütéshez meg pláne.

2015. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
A legtöbb mai lánynak büdös a házimunka, azt is a férfiaktól várják el, így nem meglepő, amit írsz.
2015. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én imádom, ha egy srác tud főzni. :)) De nem várom el senkitől, csak pluszpont.
2015. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Én kicsit idősebb korosztály vagyok és nagyon sok helyen sajnos azt látom, mondhatni kb. az esetek 80%-ában, hogy a nő is, a férfi is dolgoznak, aztán mikor hazaérnek a munkából, a férj pihenget, tévézik, számítógépezik, esetleg kicsit játszik a gyerekkel, ha nem túl fáradt. A nő meg bevásárol, főz, takarít, ha van kert, azt is rendezi, ha vannak állatok megeteti, megitatja, foglalkozik a gyerekkel, kikészíti a ruhákat másnapra, stb. stb.

Úgyhogy valahol meg tudom érteni, hogy azok a fiatal nők, akik ezt látják otthon és elég sokan ezt látják, el szeretnék kerülni ezt a helyzetet.

2015. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom. De nem várok el olyat a másiktól, amire magam nem vagyok képes ( persze a testi adott ságok nélküli elvárásokra go dolok, tehat én nem tudok 50 kg zsákot megemelni, amit azért a ferjemtől úgymond elvárok)


Szővala. Főzés, szerintem minden felnőtt embertől alap dolog...( nőtől, férfitol egyaránt)

Alap, minthigy ki tudja mosni a ruhaját, fel tud szállni egy buszra, vagy be tud fizetni egy csekket..

2015. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

8-as, egyetértek!

Én biztos nem leszek olyan feleség, aki egész nap gürizik, miközben a férje fetreng a kanapén... Nekem is van életem, és én is lehetek fáradt.

2015. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!