Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántott már megy úgy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántott már megy úgy a párotok, hogy sírva fakadtatok?

Figyelt kérdés

Milyen szituációban volt, hogy sírtatok a párotok előtt?

Mi történt utána? Mit reagált rá ő ?


2016. szept. 14. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Engem az ex barátom folyamatosan úgy bántott még h bogtem.. és mikor már látta rajtam h mindjárt sírok akkor elkezdett velem ordítani h ne h elkezdjék bombolni meg hasonlók.. aztán mikor kibogtem magam és próbáltam bekulni vele még ő volt vérig sértve ő nem szólt hozzám.. képes volt napokig úgy elmenni mellettem mintha idegen lennék neki..
2016. szept. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Ritkán fordulna elő olyan velem, hogy sírtam volna azért mert megbánt valaki, ha sírnék is ezért akkor nem előtte tenném. Ilyenkor rideg lennék inkább vele, bár tudok pár olyan dologról amivel el lehetne érni ennek az ellenkezőjét is, de ahhoz kellene legalább egy pár hónapja tartó kapcsolat.


Amikor ilyen történt velem, hogy sírtam az más szituáció volt, tehát nem azért mert megbántott volna, csak nagyon örültem neki, nagyon hiányzott már, és elérzékenyültem mert szerettem őt nagyon. Történt pl olyan is, hogy azért sírtam mert súlyosan megbántott valaki, és akkor jött ez ki, mikor személyesen találkoztam az akkori párommal.


Kaptam ezért már negatív reakciót is párszor, de a legutolsó barátnőm kapcsán kellemes emlékeket ébreszt bennem az ilyen, mert ő próbált nyugtatni, és vigasztalt ami nekem nagyon jól esett.

2016. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 meg is érdemled ha ilyen bunkó pasit választottál magadnak
2016. szept. 14. 07:50
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Te jó nagy suttyó vagy, kedves kérdező. Te kérted, hogy aki tud, meséljen ilyen szituációkat, amikor megbántotta a párjuk. Valaki elmondja, te meg külön még bele is rúgsz? Minek írtad ki ezt a kérdést? Nincs csajod, akivel bunkózzál, így másokkal parasztkodsz? Gratulálok a színvonaladhoz.
2016. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Te esküszöm nem vagy normális kedves kérdező.. minek írsz ilyen kérdéseket ha te fikazod a válasz adót.. orulj neki h vannak emberek akik leírják neked a tortenetuket .. hát én is csak gratulálni tudok neked..
2016. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aki ilyen után nem szakít a bunkó pasijával, az magára vessen.
2016. szept. 14. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Tisztába vagy annak a szonak a jelentésével h ex? Ha nem ajánlom nézd még az interneten.. a másik ha az ember össze jön valakivel akkor tudja h az egy pár hónap múlva h fog viselkedni vele? Válaszolok neked.. nem nem tudja! Ha nem vagy kíváncsi mások torteneteire/tanacsaira tégy egy szívességet és ne tegyél fel itt kérdéseket!
2016. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
Nem, nem sírok, akárhogy is sértegetnek.
2016. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy kedves kerdezőm
2016. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!