Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki, ha ilyen megjegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, ha ilyen megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám aki amúgy tetszik, ha egyszerre végzünk gyakran hazavisz a munkából, de nem történt eddig semmi. A minap Összefutottunk a boltban, hülyéskedett, hogy vesz nekem nyalókát, de mondtam nem kell erre ő "kár, pedig megnéztem volna hogyan nyalókázol". Mondana ilyet még csak hülyeségből is ha nem jönnék be neki?
2016. szept. 14. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom. Bar, nalam valaki ilyen proli beszolassal probalkozna, akkor kb. akkor beszelt velem erdemben utoljara, de te tudod mi nalad az elfogadhato.
2016. szept. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg, de nekem egy ilyen beszólás nem imponálna.
2016. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1. Semmilyen tisztelet nincs benne a nők iránt az egyértélmű vagy Irántad valamiért. (öltözködésed, viselkedésed)

2. Annyira tetszel neki, hogy szeretné megnézni, hogy "nyalókázol"

Ennyi.

Nem értem minek szállsz be egy ilyennel egy autóba egyáltalán?

Szerintem felejtsd el ezt a pasit...

2016. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez egy perverz kurafi.
2016. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Egyértelműen vonzódik hozzád szexuálisan, de ez az égvilágon semmit nem jelent :D Ettől még utálhat, vagy tarthat sz-r embernek pl.
2016. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is volt egy ilyen munkatársam. Egy tajték paraszt volt, de olyan jól állt neki.. Én majdnem bedőltem, de aki ilyen megjegyzéseket tesz az nem kapcsolatot keres. 😀
2016. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
fúj te ilyen utolsó parasztokkal viteted haza magad? ne csodálkozz, ha majd a szádba adja legközelebb munkából hazafele a nyalókáját :D
2016. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Valszeg tetszel neki annyira, hogy egy patront megérj neki. Mert kb. az ilyenek poénkodnak ilyen alpári módon egy nőnél.
2016. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, h megnezne , h apolod le szajjal a szerszamat. Azert mondja, mert bejossz neki nagyon. A stilus miatt en is azt gondolom, h nem akar konoly kapcsolatot. En ilyeneken nem szoktam megsertodni, bar en is komoly kapcsolatban gondolkozom. Ez egy tipikus pasis vicces beszolas. Igazabol erre valami poenosat kellett volna mondanod. Pl.: En kloffoloval szoktam porra zuzni.


N

2016. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de ez milyen otromba fos szöveg már?

Ennyire ne legyél már idióta, hogy ilyen bohócokkal leállsz...

2016. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!