Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom barátai nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátai nem akarnak elfogadni mert fehér vagyok ők meg négerek és folyton megjegyzéseket tesznek rám?

Figyelt kérdés

nagyon zavaró.. 1 hónapja vagyunk együtt ráadásul nem az egyik legjobb környéken lakik Londonban egyedül én nem is mernék odamenni és a barátai folyton megjegyzéseket tesznek rám meg fehér ribinek hívnak moondtam neki de szerinte ne foglalkozzak vele ha fekete lennék és ribinek hívnának de nem csak erről van szó ha olyan dolog van is mindig utalnak rá hogy nem fehéreknek való meg a feketék ezt jobban tudják :S

és a párom nem tesz semmit se csak mosolyog


2016. júl. 28. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Mond meg nekik, hogy ez is rasszizmus. :D
2016. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg csak mondják, hogy ribi és nem demonstrálják is. Rossz vége lesz ennek.
2016. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nem bántanának azért.. meg ha sétálunk a környékükö és valaki csúnyán néz rám vagy rossz szemmel be is szól nekik

egyszer majdnem össze is verekedett egy másik sráccal mert olyan durvákat szólt meg rácsapott a fenekemre

2016. júl. 28. 22:04
 4/18 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell London. Elég, ha Józsefváros mélyére mész.
2016. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Mintha egy baratnomet hallanam annyi kulonbseggel h ot konkretan meg is lopta es le huzta az ex neger pasija:-)))))Azota nem jon ossze negerrel:-))))


Nekem sosem volt neger pasim egyreszt nem vonzodom hozzajuk, masreszt a szuleim minimum kitagadnanak. Baromira mas kultura es nem a nyitottsag jellemzi oket.


Neger vagy nem neger ha az en pasim baratai beszelonanak nekem h ribi a pasim velhetoleg lapossa verne oket, gondokkozas nelkul.

Szoval inkabb azon gondolkozz el, hogy szeret e teged ez a pasi es mennyire becsul, tisztel....mert ez igy nagyon nem ok.


Egy normalis parkapcsolatban a baratoknak ilyen eszebe sem jut, es itt megint a kukturalis kulonbsegekhez lyukadunk ki. Ertem en meg elhiszem h baromi cool h valakinek neger pasija van, de azert vannak hatarok. Viszont ha neked az jo h ez igy fog folytatodni es mindig leribiznek a haverjai akkor semmi gond, maradj nyugodtan.


Aki viszont ennyire primitiv szinten vegetal arrol naivsag lenne azt feltetelenzi, h adott esetben nem bantana ha olyat teszel ami neki nem tetszik, pl szakitasz vele. Szoval en a helyedben mar reg elhuztam volna, igaz, ossze sem jottem volna vele:-)))

2016. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Hmm érdekesők lenézik a fehéreket, de ha valaki őket szólja le egyből szuper érzékenyek lesznek és ráordítják az emberre hogy rasszista.
2016. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Londonbol irok en is. A negerek sokkal rasszistabbak, mint a feherek! Tapasztalat, sokkal bszeltem, mindegyik lenezte a fehereket.

Hagyd ott amig lehet es amig nem esel teherbe! Fleg, ha nem brit allampolgar!!!

2016. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

USAban elek tizenx eve, en is azt tapasztalom itt,hogy a feketeknel rasszistabb nepseg NEM letezik. Hihhetetlen.


Ez pedig: "Egy normalis parkapcsolatban a baratoknak ilyen eszebe sem jut" egy minimum! Ha a te pasidnak olyan alacsonyak az igenyei, hogy ilyesmit elvisel a barataitol, akkor te sem lehetsz valami nagy genius, mar ne is haragudj.


Ismerek kedves/okos/baratsagos feketeket, de ezek az ugyved/titkarno/orvos kategoriaba tartoznak, nem a papucs/feherzokni/seggen logo nadrag. Irtozatos kulonbsegek vannak koztunk. Szerintem te a rosszabbik fajtabol valasztottal be magadnak :(


Nem fog ez javulni, arra merget vehetsz. (sajnos)

2016. júl. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Csak fehér bőrű ember lehet rasszista, megmondták a polkorrekt szabad felfogásúak.

Viccet félretéve, aki fekával kezd, meg is érdemli.

2016. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sunshinedoll ***** válasza:
41%

:DDD Majonéznek meg crackernek hívnak, vagy mi?

Ez nem rasszizmus, mivel nincs mögötte központosított hatalom. Ha rosszul esik, mondd meg nekik.


Amúgy meg fehérként bekerülni fekete közösségbe és nem érteni valamit nem olyan ritka vagy nagy dolog, hanem tök érthető. Ha megmondják, hogy valamit nem értesz, vagy nem neked való, minek sértődsz meg? Valószínűleg tényleg nem neked való, mert nem a kultúrád szerves része. Főznek valamit, lehet meg se tudod enni, olyan csípős. Más szokások, más kultúra, biztos hozzászoktak, hogy a fehérek többsége nem érti. Ha annyira meg akarod érteni, akkor igyekezz jobban. Az ember nem foghat fekete pasit magának, aztán vergődhet, hogy nem érti a kulturális különbségekből adódó dolgokat lmao.


Nekem a legutóbbi pasim és a társasága arab meg egyéb közel-keleti dolgokon viccelődött állandóan, mert hogy ott nőttek fel, többségük arab volt, én meg egy kva szót nem értettem belőlük eleinte, mert fehér vagyok, mint a vécécsésze :D Ez van, vagy utána jársz a dolgoknak és tanítod magad és megérted, mit miért mondanak/csinálnak, vagy keresel egy fehér farkú pasit, akivel nem lesz ilyen gondod.


Kb mérget mernék venni rá, hogy fehér csajként fogalmad sincs a feketékről azon kívül, hogy sztereotipikusan nagy farkuk van, ha annyira a részese akarsz lenni a társaságuknak, akkor erőltesd meg magad, és tanulj róluk.


Meg legközelebb gondold át, össze akarsz-e jönni olyan pasival, aki a nőket poénból ribinek hívja.

2016. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!