Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom tesója szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Párom tesója szerelmes a párom exébe. Hogy teheti ezt?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy párom tesója belezúgott a párom exébe. A kiscsaj egy r**anc, szűzk**vaként kezdte, stb. Ezért volt a szakítás. Mi 2 éve egytt agyunk, erre a csajszi elkezdett a párom barátjával jóban lenni, mire az meg belezúgott.. Mindenhová kettesben járnak. A csaj meg bosszúra éhes párom iránt és irántam, mert féltékeny.

Attól félek, hogy "összejön" vele, csak is azért, hogy idegesítsen.. Márpedig ha idehozza, akkor én elmegyek innen.. Mégis melyik nő nézné jó szemmel, hogy a párja excsaja ott picsog a házban????? Egyébként párom is megmondta neki, hogy ide haza nem hozhatja...

A srác sem normális, mert eleve tabu az ilyen dolog, de a csaj sem.. Nem nézik azt. hogy együtt élek velük, és hogy k***ra nem fogok örülni, ha ott az ex... A csajszi meg leszarja, azt hiszi, hogy velem csalta a párom.. Pedig a szakításuk után hónapokkal kezdtünk el csak ismerkedni... Nem normális ez a helyzet...


L/25



2016. szept. 14. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Miért laktok ennyien együtt? Nálunk mindenki külön lakásban lakik egyesével.

Pici lakásokban, de külön, mert az alap.

2016. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
És kié a ház?
2016. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek féltékenykedsz, tetszik a csajod húga mi???

Ne légy telhetetlen!

2016. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha a haz a szuleie, akkor neked abba semmi beleszolasod, hogy ki jon hozzajuk, es ki nem. Mar csak azert is, mert szivessegi lakashasznalokent elsz ott kb. Ha nem tetszik, fizessetek magatoknak egy alberletet, azt te fizeted reszben, ott lehet beleszolasod abba, hogy ki van ott es ki nem.


Az egy dolog, hogy nem birod a csajt, de ne te mondd meg a batyjanak, hogy a sajat lakasaba (ahol tobb joga van ott lenni, mint neked) kit vihet fel. Ha o nem johet oda, mint a teso baratnoje, akkor te milyen jogon vagy ott, mint baratno?

Egyuttelni akkor kell, amikor megengedhetitek magatoknak, hogy kulon menjetek...

2016. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy kicsit azt hiszed, korulotted forog a vilag es minden csak azert van, hogy teged idegesitsenek? Ki kell abranditsalak, nem igy van...
2016. szept. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a szüleié.. És értem, hogy szerelem meg minden.. akkor sem tartom éppen normális dolognak.. Szerintem egy testvér exe minden szempontból tabu.
2016. szept. 15. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:

6: Szerintem ez butaság. Nem is lenne semmi súrlódás, ha nem egy fedél alatt laknátok, hanem 1 km-rel arrébb, és soha nem is látnád őt.

Nálunk az a tabu, hogy több család egy fedél alatt lakjon. KÜLÖN családok KÜLÖN laknak, pont ezért, mert tesznek olyat, amivel másokat zavarnának.

2016. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!