Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, talán lehetetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, talán lehetetlenség megmondani, de hátha valaki? 21/L

Figyelt kérdés

Tetszem egy srácnak, ő is nekem.


A nyáron beszélt nekem/velem erről. Sőt. Konkrétan majd elalélva ajnározott.


Az utána való időszakban, ha látott, nagyon nézett, elbámulva rajtam, tipikus 'bamba' tekintettel.


Pár napja azt vettem észre, hogy vagy lesüti a szemét, mikor arra botorkál, ahol én és nem köszön, vagy pont elfordul, pedig tuti látja, hogy a közelében vagyok.


Miért? Nem volt semmi összeveszés vagy ilyenek köztünk. Mi a fene baja lehet? Máskor jól megnéz, most meg forgolódik? Na jó, lehet sutyiban megles, de az csak olyan. Ez olyan fura nekem. Mi okból viselkedhet így?


2016. szept. 14. 18:22
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
Tán beszari odamenni hozzád, és várja, hogy kezdeményezz. Vagy szimplán besértődött, vagy az alsója vágja a seggét.
2016. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es. érdekes variációk. Csak pl. máskor ha meglátott, köszönt, hisz jóban vagyunk. A minap megpillantottam, néztem is egy ideig és tuti, hogy ő is észrevett (milliós) erre levegőnek vett.
2016. szept. 14. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is jelezted felé hogy tetszik neked? Könnyen lehet hogy azt hiszi nincs esélye és beégette magát előtted. Menj oda és beszélj vele.
2016. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én így sosem adnám ki magamat, de ha egy gyenge pillanatomban mégis...az nálam azt jelentené, hogy akkor most vagy lesz valami, vagy akkor felejtős a történet.

Mondjuk tán ésszerűbb lett volna elhívnia téged valami programra, azért ilyen szájbarágósnak sem kell lenni.


Tán túl kéne lendülni lassan ez a tetszem neki, meg ő is nekem dolgon és kezdeni valamit a helyzettel.

2016. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as. De mi jóban vagyunk, haverfélék. Azért nem értem, hogy mi a jó fene baja van, hogy már a köszönés is luxus. Ha látsz egy ismerőst, aki tetszik is, nem elfordulsz vagy játszod a vakot, hanem 'nyögsz' valamit/odaköszönsz. Szerintem...
2016. szept. 14. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá, és a kicsi száddal mondd ki a következő varázsigéket!


- Szia! Úgy veszem észre, mostanában kerülsz engem. Mi ennek az oka? Megbántottalak valamivel?


Erre magyarázatot kell adnia.

2016. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4-es. Hát ezért ne értem én is az egészet. Ha valakivel jóban vagyok, nem viselkedek egyszer így, máskor úgy vele.
2016. szept. 14. 18:30
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os. Tegnap mikor meglátott, olyan hirtelen megfordult és lelépett, hogy az nocsak! Fogok szaladni utána, nem? Máskor meg áll és bámul...
2016. szept. 14. 18:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne szaladj, kiálts utána.
2016. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt tudja, hogy ő is tetszik neked? Szerintem besértődött, hogy nem lett semmi.
2016. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!