Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántom ha ezzel adom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántom ha ezzel adom tudtára hogy én nem szeretnék kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy pasival, egyszer beültünk meginni valamit azóta szeretne újra találkozni. Én nem hiszem hogy több lehetne köztünk mint barátság, és már annyiszor nemet mondtam a meghívásaira hogy szégyellem magam miatta. Nem esett róla szó hogy ő többet akarna, de korrekt lenne tisztázni.Ha meghívom egy "baráti sörözésre" a sok nem miatt abból tudni fogja,hogy nálam ez nem több, vagy ez túl lekezelő lenne?
2016. szept. 14. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez rossz ötlet, és gyerekes viselkedés! Jaj, nehogy már megbántsuk a kis lelkét..stb...


Egyszerűen közöld vele egyenes, érthetően hogy mi a helyzet. Nem kell itt körítés, hogy akkor elhívod ide-meg oda, csak beszélsz vele személyesen, és lezárod az egészet! Ilyen egyszerű.

2016. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ha meghívom egy "baráti sörözésre" a sok nem miatt abból tudni fogja,hogy nálam ez nem több, vagy ez túl lekezelő lenne?"


ui.: a pasik nem gondolatolvasók kislány, ők nem fogják levágni, hogy te az x és y tettedből, hogy te mire is célzol valójában.


Erre való a kommunikáció, hogy közöld vele, amit akarsz.

2016. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi nem vagyok gyökér. csak nehezen mondom ki azt amit tudom hogy a másik ember nem szeretne hallani.
2016. szept. 14. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéljetek! Elhívhatod "baráti" sörözésre, de a lényeg, hogy ott közöld vele őszintén, hogy te nem akarsz kapcsolatot, ha értelmes, akkor megérti.
2016. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahogy mondd meg neki, mi az ábra, túl fogja élni. Nem tudsz többet adni neki, el kell fogadnia. Akáhogy csomagolod ezt a hírt, nem fog neki jólesni, de el kell fogadja.
2016. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!