Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek valakibe úgy, hogy tudtátok, hogy nem szabad? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szerelmes vagyok egy fiúba, aki soha az életben nem lesz a barátom. Nem azért, mert nem vagyunk egymásnak szimpatikusak vagy nem jöhetnénk össze, hanem azért, mert ő a jelenlegi párom egyik haverja és munkatársa... Lehet, hogy hamarosan más városba költözik és nem fogok vele olyan sűrűn találkozni, de nem tudom eldönteni, hogy ez majd segít elfelejteni, vagy csak még jobban fog fájni. Voltatok már így? Mi lett a vége? Néha legszívesebben kilépnék a kapcsolatomból és újrakezdeném vele, de félek, hogy utána megszólnának és a jelenlegi párom is megutálna, pedig ő jó ember és nem érdemli meg, hogy miattam szenvedjen. Mit csináljak? Ti mit csináltatok ilyen helyzetben?

2016. szept. 14. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem jo nagy szenvedes es csalodas (csak a cimet olvastam ) XD
2016. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha már ilyen dolog megfogalmazódott benned az nem csak a felszínen vert gyökeret...

Később ki fog hatni kettőtök életére...

szerintem le kéne ülni megbeszélni vagy valami, mert elindult az elhidegülés

2016. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem, semmi nem lesz belőle, mert hála jó égnek a jövő héten más városba költözik.
2016. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Először is szerencsétlen pároddal kéne szakítani te érzéketlen ppi*csa, hogy találjon helyetted egy normális nőt. Aztán ha eltelt egy kis idő, próbáld meg a másikkal..kit érdekel, ki mit szól?
2016. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem barátság lett. Legalábbis az ő részéről. Én szeretem, néha beszélünk, kávézunk. Jó, hogy legalább így megvan nekem...
2016. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!