Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon szerelmesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szerelmesek lennétek valakibe évek óta, de plátói románcról lenne szó, akkor viccen kívül ezek közül melyik áldozatot vállalátok be azért, ha a teljesítésért járó jutalom, hogy viszont szeret?

Figyelt kérdés

1. Megcsonkitanád magád egy teljes végtaggal?

2. Elgyalogonál érte a világ másik végére?

3. Odaadnád az életed utolsó harmadát?

4. Eltűrnéd, hogy egy saját nemedbe tartozó egyén lefeküdjön veled egy éven keresztül minden nap? (Ha heteró vagy)

5. Többé nem láthatod a napfényt, kizárólag sötétben, éjszaka léphetsz utcára, nap közben a négy fal között kéne élned?


2016. szept. 3. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mind az ötöt bevállalnám, ha az ilyen tökkelütött "mi lenne ha" kérdezők nem a Gyakorin tobzódnának, hanem visszamennének az óvodába, ahova szellemi szintjük alapján valók.
2016. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Éjszaka van, hétvége, kattog az agyam, mint sok más unatkozó embernek, miért ne tegyem fel ezt a kérdést?
2016. szept. 3. 00:34
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

1. Nem tudnék szerelmes lenni annyira, az már biztos. (már van egy olyan rálátásom, na meg mivel sok nőben gondolkodok, ezért egy valakibe nem tudnék ennyire szerelmes lenni)

1. Egy lány sem tudna rávenni, hogy én vállaljak érte ilyen áldozatot, én osztom a jutalmakat és nem ő :D

3. Meg amúgy sem vagyok mazochista.

2016. szept. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*2. akart lenni a második 1. pont helyett XD
2016. szept. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 akkor rád nem vonatkozik a kérdés :P olyanokra gondoltam, akik folyamatosa n azt hangoztatják elkeseredettségükben, hogy "a csillagokat is lehoznám érte, mindent megtennék érte". Nyilvánvalóan ez költői túlzás, és kíváncsi vagyok, hogy kinek "mennyi az annyi". Mert én például egyiket sem vállalnám, talán a gyaloglást igen, de azt magam miatt, hogy világot lássak.
2016. szept. 3. 00:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyiket se vállalnàm be. Lehet nem is vagyok szerelmes csak ragaszkodás. :D
2016. szept. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én elrepültem a világ másik végére több hónapra. Nem azért, hogy viszont szeressen, hanem, hogy elfelejtsem.

Sikerült, neked is ajánlom.

2016. szept. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én bevállalnék mindent, hogy megkaphassam azt a lányt... :$$$$$$$

Nagyon szeretem!!!!!!

2016. szept. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyiksee
2016. szept. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm az első hozzászólónak hogy bevállalná helyettünk. :D


A kérdés tényleg baromság, a lehetőségek pedig nagyon aránytalanok, nincsenek sem átgondolva, sem pontosan megfogalmazva.

2016. szept. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!