Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukának van esélye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukának van esélye?

Figyelt kérdés
Olyan nőnek aki egyedül nevelik gyerekét van esélye még komoly párkapcsolatra? Nem arra gondolok hogy "új apukát" keres, hanem magának párt. Persze fontoss hogy a későbiekben jó kapcsolat legyen a gyerekkel is. Van esély ilyenre? Vagy teljesen kizárt így párt találni?
2016. szept. 14. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
lehet akarmilyen jo no nalam nincs
2016. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Ne haragudj, de az én válaszom is: "Nem, nálam nem."

Nem szeretnék olyan nővel együtt lenni, akinek más férfitől van gyereke. Nem akarom, hogy én neveljem más gyerekét.

Bocsi.

2016. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Igen, van.


Számos példát láttam rá, ahogyan boldogan éltek tovább egy új társsal - akár férfi, akár nő - nevelve a "vitt" és/vagy közös gyerekeket.

2016. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyedül álló anyaként csak az ikreimre koncentrálok ❤

Pár nélkül is boldog vagyok.

2016. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Már miért ne lenne? Meg kell találni a megfelelő párt. Engem pl. gyerekesként a szintén gyerekes férfiak jobban érdekelnének. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül, akár nő, akár férfi az ember. Magamról tudom, hogy volt a gyermektelen és a gyermekes énem. Tök más a kettő, nem is tudnék elképzelni gyermetelen pasit. Persze nem kizáró ok, de na... Szerintem jócskán akad pár mindenkinek. :-)
2016. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha én egyedülálló lennék, akkor semmi akadálya nem lenne, feltéve ha hajlandó nekem is szülni.

29/F

2016. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Leírtad a kulcsszót. Nem csak apapótlékot keresel, hanem párt. Ha a férfi ezt érzi, akkor van esélyed, ebben biztos vagyok!
2016. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Van, persze...

Csak ha komoly párkapcsolatot akarsz akkor bele kell kalkulálni, hogy az illető nagy eséllyel majd szeretne valamikor pl. közös gyereket.

Azt is bele kell kalkulálni, hogy a gyerek miatt te nyilván nem tudsz részt venni egy hagyományos, szabad vagyok mint a madár kapcsolatban, így a kapcsolatot is már az elejétől így kell kialakítani. Mondjuk úgy belevágni, hogy a gyerek a minden, úgy felesleges is.

Át kell gondolni, hogy te mi plusz tudsz adni, amiért egy egyedülálló férfinak megéri veled lenni. Majd felhördülnek a feministák, de ez így van. Egy gyerek egy kapcsolatban teher ilyen szituációban. Kényelmetlenebbé teszi az együttlétet, így ezt kompenzálni kell valamivel.

2016. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha a Not is meg tudja latni benned,akkor igen.Ha csak gyerektemazol,akkor nincs eselyed.

Erintett vagyok, eleg sok pozitiv pelda volt elottem es nekem is osszejott,egyaltalan nem lehetetlen.

2016. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Van esélye, ez nálam se lenne akadály, ha jobb anyagi helyzetben lennék. Különben nem minden egyedül álló anyukával történt az,hogy összeállt az alfával, attól lett egy gyerek,aztán az alfa lelépett. Sok más dolog miatt is elválhatnak az emberek. Egy volt barátom is elvált a feleségétől, ott is van két gyerek, de egyáltalán nem azért mentek szét, mert a srác valami alfa kan lett volna, és ott hagyta az asszonyt, más okai voltak. Na mivel elváltak így a felesége egyedülálló anya lett, de már egy jó ideje van párja,ergo van esélye egy egyedülálló anyának párt találni.
2016. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!