Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek ez ciki lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek ez ciki lenne a barátaitok, ismerőseitek előtt?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök egy rövid, visszafogott szerelmes verset írna ki a facebook falatokra.

Nem Oravecz Nóra színvonalra gondolok, hanem klasszikus szépirodalmira :)


2016. szept. 15. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom igen, a szeretet ma már ciki:)
2016. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ettől félek én is, de a másik oldal pedig az, hogy lehet, hogy már túl bensôséges ês csak ránk tartozik egyesek szerint.

Erre lennék kíváncsi, hogy számotokra ez átlépi-e már a határt? :)

2016. szept. 15. 10:13
 3/14 anonim ***** válasza:

Melyik versre gondoltál? Lány vagyok, csak kíváncsiságból, privátban is küldheted :)


Én ezt inkább csak neki küldeném a helyedben, nem írnám ki a falára. Vagy esetleg egy közös képhez kirakhatod képcímnek :)

2016. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még nem tudom pontosan :) képcímnek jó ötlet. Igazából azért gondoltam a falára és nem üzenetben, mert fordított esetben nekem nagyon jól esne ha ilyet kapnék és büszkeséggel töltene el
2016. szept. 15. 10:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én magamban azt a kérdést tenném fel rögtön, hogy mennyire fontos eleme ennek az akciódnak az, hogy ez ország-világ előtt legyen?

Jobban örülnék személyesen, mint a face-n, emailben, mint kommentben, ha már technika, de akár egy apróság mellé kísérőkártyán, de akár szóban is.


persze ha az fontos, hogy a barátnők like-olják, akkor nem szóltam :)

...de akkor is van finomabb mód is, mint mindenki arcába tolni, nem?

2016. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, nem érdekelne más mit gondol.
2016. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel úgy vagyok, hogy a szerelmet jobban szeretem a privát szférában megélni. Kettőnk között mehet minden, de én nem csípem azt, ha valaki társaságban így szeretlek-úgy szeretlek, meg életem értelme, meg cejelmes vagyok beléd téma van. Ezt mindenki tudja, hisz együtt vagytok. Persze egy-egy összebújás meg ilyesmi az alap, de ha valaki túlzásba viszi társaságban, az már másokat is zavarhat. Érjünk haza, ott nagyon megszeretgetem (nem feltétlenül szexre gondolok), de nagy plénum előtt ne. Ugyanez van facebookon is. Ha privátban küldene nekem egy lány egy szerelmes verset oda-meg vissza lennék tőle, de ha a falamra tenné ki, az nem tetszene. Úgy érezném, hogy nem éljük meg ketten a pillanatot, hanem kiteregetjük másnak, hogy lássák, hogy mennyire szerelmesek vagyunk. Nekem erre nincs szükségem, nekem a páromra van szükségem, és ketten megéljük a dolgokat. 23/F
2016. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki, érett értelmes emberek nem is foglalkoznak ezzel amúgy.
2016. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miert nem irsz privat uzenetet? Itt nem az a kerdes, h ciki-e, hanem hogy miert kell nyilvanossag elott kiteregetni a legbensobb maganugyeteket.
2016. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugyan nő vagyok, de nekem a random szerelmes versikék is kissé a túlzás kategória. Ahogy korábban írták: ajándék mellé kísérőkártyára, vagy közös fotóalbumba (igaziba, nem facebookon) a kép mellé ellenben nagyon tetszene, örülnék neki, szép gesztus.

De minek mások arcába tolni, random egy közösségi oldalon? Ez annyira...éretlen viselkedés számomra. Meg némileg tiszteletlen is. Mintha nem lenne szükség a privátszférára, intimitásra, hanem nyugodtan ki lehetne teregetni mindenkinek a legintimebb pillanatokat. Mert igen, ez egy érzelmileg intim megnyilvánulás.

Mi párommal nem viselkedünk nyálasan mások előtt. Nincs nyilvánosan így szeretlek, úgy szeretlek, te vagy a mindenem ömlengés, se vad nyelvcsata, nem mászunk folyton egymás nyakába, és legfőképp, nem állunk neki nyilvánosan pettingelni az utcán, ahogy sok kis túlfűtött tini teszi. Ezek mind a saját kis privát életünkhöz tartoznak. Társaságbn általában csak megfogjuk egymás kezét, adunk a másiknak néha egy puszit arcra, vagy szájra, megsimítjuk a másik vállát, hátát, derekát.

Szóval nem, nem ciki lenne mások előtt az ilyen viselkedés, hanem kellemetlen, mert senkinek semmi köze hozzá.

2016. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!