Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a kategória szöveg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kategória szöveg?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasok itt arról, hogy "jobb kategóriájú férfiak", "kategórián felül választott nők".

Ez micsoda? Elmagyarázza valaki?

Nekem ha valaki megtetszik, nem szoktam azon gondolkodni, hogy ki milyen "kategória". Tetszik, és kész.


2016. szept. 15. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ez a külső adottságok, a megjelenés, az anyagi helyzet, az életvitel, szóval minden èrtèk összehasonlítása.


Van amelyik többet ér, van amelyik kevesebbet. A lényeg, hogy akik ezt javasolják, arra gondolnak, hogy hasonlóan szép, hasonlóan gazdag, hasonlóan képzett, szóval magukhoz hasonló emberek között kell keresgélni, mert ott van több esélyük egy tartós kapcsolatra.

2016. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még beletartozik a végzettség is, valamint a vallás is (bár ott nincs értelme a fölül/alulnak), ezek mind olyanok, amik ha eltérnek, akkor súrlódásokat, kiszolgáltatottságot eredményezhet.

Mondjuk te minimálbért keresel, a párod meg havi nettó fél milliót. Akkor nyilván neki lesznek olyan elvárásai a szórakozásban, étkezésben, amit te nem engedhetsz meg. Hiába mondja, hogy ne aggódj, fizeti ő, te akkor is szarul fogod magad érezni. Persze, ha gold digger vagy, akkor nem. :)

2016. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is baromságnak gondolom ezt az egész kategória dolgot, mivel akár a szépség, akár más értékek relatívak, kinek mi jön be. Na meg most ettől nem fog növekedni a sikerességi ráta, hogy olyanoknál is kezdeményez, aki nem is jön be igazán, sőt, csak még jobban letörhet a kudarc hogy "ha már neki sem kellettem.. "

Én úgy vagyok ezzel, hogy nekem vannak irányadó dolgok, ami alapján szimpatikus lesz egy nő, mind külsőleg, mind belsőleg, és kizárólag azoknál próbálkozom, akiknél úgy érzem, hogy összhangba van az elképzelésemmel.

2016. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!