Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a barátodat/barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a barátodat/barátnődet ugyanúgy hívnák, mint a testvéredet?

Figyelt kérdés

Pl a barátod neve is Bence és a bátyád neve is Bence.


Vagy a barátnőd neve is Lilla és a húgod neve is Lilla.


Lehet hogy hülyeség, de mégis érdekel. Gondolkozz el rajta. Zavarna ez a dolog bármiben is? Mit gondolnál róla?


2016. szept. 15. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A volt baratom és a tesom neve ugyanaz volt, meg sem fordult a fejemben hogy emiatt összehasonlítsam őket valamiben is.
2016. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A párommal ez a helyzet, eleinte furcsa érzés volt, talán kicsit zavart is de hamar hozzászoktam és ez az érzés eltünt.
2016. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem zavarna szerintem, bár egyszer adódott egy alkalom, mikor az én kiszemeltemet is ugyanúgy hívták mint a nővérem vőlegényét és annál picit elgondolkodtam, hogy furcsa lenne hosszútávon picit, de ez aligha tartana vissza, ha amúgy nagyon bejönne a srác.
2016. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Fú, hát ha nem îrtàl volna példát, rá nem jövünk hogy mire gondolsz. :D
2016. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Zavarna kicsit. Ez van.
2016. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy zavarna. Kepzeld el meccset nezek es azt mondom pl. Kitti hozzal nekem egy uveg sort es mind a ketten hoznanak. na szerintem inkabb elony ;)
2016. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Picit furcsa lenne, de idővel megszoknám, esetleg becenéven szólítanám a páromat.

Még nem volt olyan barátom akinek ugyanaz a neve, mint egy közeli rokonomnak.

2016. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2016. szept. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Két férfival is jártam, egyikkel együtt is éltem, akik az egyik bátyám nevét viselték. Hivatkozásnál néha pontosítani kellett, hogy kiről beszélek, de semmi egyéb zavaró tényező nem volt.
2016. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!