Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a barátnődet/feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet/feleségedet, ha évekkel ezelőtt terhes lett tőled és elment abortuszra anélkül hogy megkérdezte volna a véleményed és 7 év múlva mondja el?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Igen, hasonlóért hagytam el 20 év után.
2016. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2016. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Na mert ha elmondta volna, akkor biztos nem nehezítette volna meg a dolgát egy pánikoló pasival...

Aki normálisan tudja kezelni az ilyen helyzetet, annak minden elismerésem, de a gyakorlat sajnos azt mutatja, hogy a mai férfiak többsége még éretlen és a nőre hárítja a felelősséget, hogy aztán legyen mivel dobálózni.


A nőnek van joga eldönteni végszóként, hogy megtartja-e a gyereket vagy sem, elvégre ő hordja ki és a gyerek rá van utalva az első pár évben.

Szóval lehet háborogni mint a tenger, de ezt így alakította a természet, minden bizonnyal nem véletlenül.

Aki egy ilyenért elhagyná a barátnőjét, az csak a fentebb említett éretlenségét bizonyítaná, hogy még egy megtörtént dolgot sem tud kezelni.

2016. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ha egyebkent joa hazassagunk, en atbeszelnem vele.
2016. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem, - de persze, át kell beszélni.
2017. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én azt nem értem, hogy ez miért olyan dolog, amit nem lehet elmondani? Mi már a szex előtt megbeszéltük, kinek mi a véleménye a nemkívánt terhességről és hogy mit teszünk, ha esetleg ilyen előfordulna.
2017. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

3-as remélem te is papolsz azért az egyenjogúságról!!!!

Kezdjük onnan hogy igen is a férfinak ugyanannyi beleszólása van ebbe mint a nőnek. Miért? Mi vagyunk mi férfiak egy kapcsolatban? Dugóeszközök,pénzkeresési eszközök,vagy bújás és szeretgetési eszközök? Komolyan a nők annyira ne tiszteljék a párjukat hogy elmondják hogy terhes? Idáig süllyedtünk hogy ezt leírhatja valaki,hát ez fa sza.. Férfiként nem vagyok hímsioviniszta,sőt feminista vagyok,de ilyenkor azért ki kell állnom. Nekem se tetszene ha évek múlva ezt benyögné a párom,hisz azért vagyok vele mert szeretem,mert tisztelem,és igen is jogom van tudni róla ha Ő terhes. Ha ennyire nem tisztel,ha ennyire semmibe vesz,ha ennyire a képembe hazudik több éven keresztül erről,ha ennyire nem néz emberszámba se,akkor tirhuljon az életemből. Ezt én se nyelném le!

2017. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Off: azota van gyereketek?
2017. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyenjogúság? Na ne viccelj kisapám . 😂😂😂 L
2017. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon elgondolkodnék, hogy miért rettegett tőlem, hogy nem mertem elmondani... egyáltalán alkalmas vagyok-e párkapcsolatra illetve nem-e félelemből/érdekből maradt velem?
2017. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!