Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtam meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg, hogy a barátnőm 6 hónapos terhes. Mekkora probléma az ha idáig nem látta orvos, és nem voltunk semmilyen vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Eddig nem vettem észre rajta semmit, de most kiderült hogy babát vár. Nagyon aggódom, légyszíves kíméljetek a "hogy nem vettétek észre? " típusú válaszokkal.

2016. szept. 7. 01:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mese.
2016. szept. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kösz a semmit.
2016. szept. 7. 01:16
 3/15 anonim ***** válasza:
De tényleg, hogy nem vettétek észre? 6 hónap azért, olyan megfogható idő.
2016. szept. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem látta orvos, akkor most tán ideje orvoshoz menni. Addig meg minek idegeskedni, ha eddig sem idegeskedtetek?!
2016. szept. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit lehet mondani? Nagy probléma, mert egy sor igen fontos vizsgálat kimaradt, ráadásul pszichésen és anyagilag sem egyszerű három hónap alatt felkészülni egy gyerekre. Továbbá rögtön fel fog merülni, hogy eddig miért volt gondozatlan a terhessége és mire volt ez a trehányság, tehát a védőnő és a gyámügy is fokozottan szemmel fog titeket tartani (hacsak nem valami putrisoron éltek).


Ettől függetlenül a babának minden esélye megvan arra, hogy ne legyen semmi baja.


Többi válaszolónak: sajnos nem hihetetlen, közel sem olyan ritka az ilyen. Láttam már 13 éves kislányt, akit először a kedves anyukája akkor vitt orvoshoz, amikor az egyébként vékony testalkatú kislány már igen látványos pocakot növesztett (26. héten volt, és 50 méterről meg lehetett mondani, hogy terhes). Hasonlóan háromgyerekes anyukából egyszer csak kipottyant otthon egy 1 kg-os negyedik...

2016. szept. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el orvoshoz feltétlen és ott figyelemmel fogják kisérni a terhességet, ha nem vettétek észre akkor honnan tudjátok hány hónapos terhes? Még nincs késő és menjeket orvoshoz és legyél mellette lelkileg, érezze hogy számithat rád.
2016. szept. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ, hogy ez mennyire probléma. Pl. attól, hogy eddig milyen életvitelt folytatott, gondolok ilyenekre hogy ivás, dohányzás, (passzív dohányzás), felelőtlen életmód úgy általában, és feltételezem, folsavat vagy kismamavitamint sem szedett.


Ettől még lehet makk egészséges a baba, elvégre száz éve se volt ultrahang meg vérvizsgálat, de a tíz-tizenkét egészséges gyerek sok családnak összejött.


Ő se tudta, hogy terhes, vagy csak előtted titkolta?

Ha neki sem tűnt fel, hogy fél éve nem vérzik, ellenben egyre erősebben mozog a baba, akkor az elég hihetetlen. Az egy dolog, hogy előtted el tudta titkolni: ha rendszeresen szexeltek én mondjuk ezt is elképzelhetetlennek tartom.


Azt is jó lenne tudni, hány évesen volt ennyi eszetek, mert kétlem, hogy pl. 25 fölött értelmes ember csak ennyit tud.


A dokitól és a védőnőtől is kaptok majd hideget-meleget, a szülőktől gondolom szintén.

Az nem tudom, mennyire gond, az egyszeri anyasági támogatáshoz (olyan 60 ezer körül van), meg kell lennie a kiskönyvben az összes vizsgálatnak, két fogászat, asszem 4-5 terhesgondozáson részvétel, védőnői látogatások, stb. Kérdés, hogy időben meg tudjátok-e ezt oldani.


Ha nem lesz koraszülött, még talán időben vagytok.

2016. szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

" Most tudtam meg, hogy a barátnőm 6 hónapos terhes"


A csajod is most tudta meg,hogy terhes?? Vagy ő már tidta egy ideje,csak lapított.

Elég hihetetlen,hacsak nem 100kiló és nem tűnt fel,hogy rúgdossa belülről valaki...

2016. szept. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8-nak:

Ez sem hihető. Én is túlsúlyos kismama vagyok, (nem molett, nem kelt, hanem kövér), de az idegenek is átadták a buszon a helyet, mikor 4-5 hónapos terhes voltam.


Ezen kívül a test változik elég rendesen, nagyobb és eresebb lesz a melle, eltűnik a dereka, még ha a hasa nem is domborodik ki előre látványosan, akkor is illik észrevenni a párján ezeket. Nem kell ehhez nőgyógyásznak lenni, hogy nem csupán hízásról van szó.

Nem menstruált fél évig: a legtöbb férfi tudni szokta, hogy úgy kb. mikor lesz egy hét szexmegvonás, és feltűnik, ha ez hónapokig kimarad.


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a csaj tisztában volt vele, hogy terhes, csak eddig ügyesen titkolta! Olyan nincs, hogy egy nő nem veszi észre, ha hat hónapos terhes!

2016. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Remelem alaposan le fog titeket ellenorizni a gyamugy mert nem vagytok alkalmasakbegy gyerek felnevelesere
2016. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!