Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megüttöttem a barátnőm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megüttöttem a barátnőm egy félreértés miatt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akire féltem a barátnőmet. Mondta a barátnőm, hogy kapott tőle fasztungélt. Én úgy értettem, hogy fa..t, és azzal a lendülettem telibe is vertem.

2016. szept. 16. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Mond meg a barátnődnek, hogy beszéljen érthetőbben és akkor nem lesz gond. A srácnak pedig adja vissza a krémet! Ja, és kérj elnézést a félreértés miatt!
2016. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye kamu? Túl jó a helyesírásod.
2016. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén mondva, én nő lennék, lépnék mellőled. Olyan nincs, hogy félreértésből, dühből, akármire hivatkozva ütök. Akibe nincs önkontroll, azzal nem lennék együtt.
2016. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3

Milyen jó, hogy el tudod képzelni magad nőként... :/

2016. szept. 16. 13:15
 5/14 Johnny Bravo ***** válasza:
29%
Szerintem üsd meg mégegyszer...vagyis inkább rúgd!De csak a fejét,nehogy megsántuljon!
2016. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért gáz, hogy egy mesebeli karaktert koppintasz itt.
2016. szept. 16. 13:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt egyértelműen félreértetted.

Valóban fa..t mondott, csak folytatta, hogy félreértésnek tűnjön.


Amúgy meg kezdjél magaddal valamit! Önkontroll nélkül, hamar összeakadhatsz valakivel, aki téged ért félre, és intenzívre küld.

Értem én, a "szitut", de az ész nem árt ha van.


Jogosan dobna ki, de nem azért, mert egyszer megütötted félreértésből, hanem azért, mert nincs önuralmad, és egy ilyen ember megőrül egy nő mellett, és börtönbe kerül miatta.

2016. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
ilyen hülye nincs a földön mint te úgyhogy tuti hogy kamu xD
2016. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy kamu. :D
2016. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Remélem kamu a kérdés.
2016. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!