Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szoktatok bámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok bámulni olyan nőket, akik rondák, szépséghibásak?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm, egy munkahelyen dolgozunk, sokszor veszem észre hogy néz. Sajnos nem vagyok egy szépség, én nem gondolnám hogy bejövök neki és azért nézne, nem próbálkozik nálam. Egyedülálló azt tudom, nemrég óta ismerem.
2016. szept. 16. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ronda vagy?
2016. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira halál ronda nem, az orrom a csúnya inkább.
2016. szept. 16. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is szoktam nézni,pedig nő vagyok.
2016. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt már barátom, volt aki szerelmes volt belém, szóval nem egy szűz nő vagyok, ezért gondolom hogy halál ronda nem lehetek. Sokszor néz hosszan, de nem próbálkozik, pedig egyedülálló. Az hogy nem akar most kapcsolatot, van-e valakije akivel kavar, stb. ilyenekről nincsenek információim.
2016. szept. 16. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen 62F
2016. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze ! Nézik ! ( tapasztalat ) ...

Az okok!

1.) átlát ezen, és bír.

2.) van rajtad valami, ami bejön neki.

3.) ötletet merít magányos perceire.

4.) régen látott nőt, és örül neked.

5.) bízik benne, hogy vagy annyira önbizalom hiányos, hogy lesz esélye.

6.) elképzeli, milyen lennél " a hibák nélkül "

7.) örül neki, hogy " szebb csajokkal dobta eddig össze az élet" !


Én is utálom mikor néznek, Pláne ha bámulnak !! Igen .. Nők is. Főként mivel tudom, nem a szépségemért. Ha nagyon direktmód teszik és még súgdosnak is, szoktam szólni, hogy nem vagyok ám sem süket sem néma! Nekem is lehet mondani !! :D

2016. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha azért néz, az idegesítő számomra. Sokszor néz, nem csak egyszer-kétszer, sokszor.
2016. szept. 23. 18:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is megnézek olyan nőket/férfiakat akiken van valami furcsaság vagy éppen azért amiért olyan jóképű vagy szép.. de vagyok annyira ember, hogy nem bámulom feltűnően, főleg nem úgy, és annyira, hogy megvárjam hogy a másik a szemembe nézzen és még talán utána is néz, szóval én nézek el előbb. Ezért nem értem, hogy tetszek-e neki és azért néz-e, vagy mert annyira ronda vagyok?? Mert hogy nem próbálkozik, nem közeledik.
2016. szept. 23. 18:42
 9/9 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...Soha...
2016. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!