Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így ne is erőltessem a párkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ne is erőltessem a párkeresést?

Figyelt kérdés

Eddigi életemben rengeteget piszkáltak, emiatt nagyon frusztrált vagyok. Félek, hogy ha valamilyen isteni csoda folytán összejön velem egy lány, el fog hagyni egy férfiasabb, nagyszájú srácért. :( Rettegek attól, hogy valaki lecsapja a kezemről a leendő páromat. Az eszem azt mondja, hogy így ne kezdjek párkapcsolatba, de a szívem meg nagyon is ezt akarja, magányos vagyok. Mit tanácsoltok? Pszichomókus kiőve!


20/F


2016. szept. 16. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Szedd össze magadat és ne itt hisztizz.
2016. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább úgy állja hozzá, hogy előbb utóbb ugyis minden kapcsolat véget ér, vagy ellaposodik, szóval addig kell kiélvezni amíg tart, ha meg vége, akkor úgyis lesz másik.
2016. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

1. kezdj el önismerettel foglalkozni

2. változtasd meg a hozzáállásodat

3. kezdj el sportolni

4. növeld az önbizalmadat

5. fejezd be az önsajnáltatást

6. amire leginkább összpontosítasz, azt vonzod magadhoz, ha állandóan a rettegés és a kicseszés jár a fejedben, ezt fogod majd állandóan kapni

7. legyen pozitívabb hozzáállásod az élethez

2016. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy miért jön mindenki a sporttal? Egy boldogtalan embet csak 120 kg-os lehet, vagy mi?
2016. szept. 16. 18:45
 5/10 A kérdező kommentje:
*ember
2016. szept. 16. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus, de gyerek vagy agyilag!


Azért jövünk a sporttal, mert a sport kikapcsol, felfrissít, kiadhatod a felesleges energiádat, feltöltődsz általa, az már mellékes, ha rendszeresen csinálod, akkor annak külső jelei is lehetnek!

A sport egy életforma, és nemcsak a kg-ok leadására találták ki!

Sport = hosszú boldog élet titka!

2016. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem a sport nyűg amúgy. Más hobbim van, ami feltölt, de a magányt csak ideig-óráig csillapítjam
2016. szept. 16. 19:03
 8/10 A kérdező kommentje:
*csillapítja
2016. szept. 16. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen párt találsz, ha totál egymásba lesztek zúgva (vagyis normális kapcsolat) fogod te eleget érezni, látni rajta és az bizony önbizalmat ad, a túlzott féltést meg el kell nyomni. Ezek érzések, benned alakulnak ki, neked is kell őket kezelni. Ha ő lesz tényleg az igazi párod majd úgyis segít, ha látja, hogy nem zakkansz bele, azt azért megérzik és elijeszti sokukat. Amúgy meg kisebb csoda ha összejön veled valaki a leírtak alapján, rengeteg hasonló magányos srác van, szóval az a lány tényleg komoly lesz. Szerintem ne halogasd, nincs rá annyi idő, mint sokan képzelik munka mellett, és ha lesz valakid és úgy érzed felszínre törnek a problémáid, harcolj meg velük. A fejedben léteznek. Senki nem mehet oda agyoncsapni neked, mert nincs fizikai formája, rajtad fog múlni. Jobb ha felkészülsz és edzed az akaraterőd, például azzal, hogy keresel egy nőt aki megfelel a szívednek és meghódítod. Hajrá!
2016. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bízz egy kicsit jobban magadban! :) Egyébként én is magányos vagyok, nekem meg az a "mániám", hogy majd egy srác engem hagy el egy sokkal jobb csajért... szóval ismerős érzés. :)
2016. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!