Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok aranyos lenni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok aranyos lenni, mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a fiúk szeretik az aranyos lányokat, de nekem sérti az önérzetemet :S Azért gondolják rólam, hogy az vagyok, mert alacsony vagyok és önbizalomhiányos. De úgy érzem, hogy a belsőm meg nem "aranyos" egyáltalán! 20 éves vagyok Hogyan viselkedjek, hogy ne kapjam meg, hogy aranyos vagyok? Egyáltalán milyen lányok vannak még "aranyos"-on kívül? :D
2010. ápr. 23. 09:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Aranyos a kérdés, és TE is biztos az vagy:P
2010. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Most a lány akivel randizgatok kifejezetten utálja ezt az A betűs szót :D Lehet neki is ilyen gondjai vannak :)

Tényleg nagyon édes, és ugyanakkor vagány is és belevaló, izgalmas, szenvedélyes .. mmm :D

Magadban kell megtalálni a megoldást :)

22F

2010. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

A) Cigizz, káromkodj, köpködj az utcán, és helyett használd a b@zdmegot és ne moss hajat hetekig.

B) Legyél lekezelő, ne vedd számba a többi embert, legyél elérhetetlen, önálló, soha ne add ki magad teljesen, és legyél totál biztos benne, hogy te vagy a legfontosabb lány az Univerzumban.


Egyébként biztos, hogy ezt akarod? Mi fiúk tényleg az aranyos lányokat szeretjük a legjobban :P

2010. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Legyél rocker. Egyébként képzeld el, hogy nekem is mondják ezt sokszor, de én egy 23 éves fiú vagyok! És nem értik, miért gond...
2010. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Jajj.. Rocker.. hülyeséget mondtál :) Van rocker csaj ismerősöm és haláli aranyos csaj :)

Ez is kb olyan hogy Rockerből meg mindenféle más emberből van bunkó és aranyos, értelmes is.

22F

2010. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Na, de nem olyan rocker; agyontetovált, állandóan cigiző-söröző rockerre gondoltam, aki egésznap kemény rockot hallgat. :D
2010. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Erre sok módszer van az igazán durváktól (családod lemészárlása), az egészen enyhékig (tetkó, piercing, egyéb külsőségek). Ha pontosítanád a problémádat, a tanácsok is tudnának hasznosabbak lenni.


Annyi derült ki, hogy Te magad alacsonynak és önbizalom-hiányosnak érzed magad. És erre vezeted vissza, hogy sérti az önérzeted valami, ami másnak dicséret lenne. Én ennyit látok most belőled. Ha többet is megmutatsz, talán adhatok jobb ötleteket is. Ki tudja? ;)

2010. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát én egy kicsit gyerekesnek tartom ezeket a dolgokat, hogy peiercing, tetkó, rocker öltözködés... Meg inkább a viselkedésemen kéne változtatnom, csak nem tudom, milyen irányban
2010. ápr. 23. 10:05
 9/23 anonim ***** válasza:

Az aranyosság tök király.. barátnőm is imádja ha aranyosnak nevezem mikor meglátom vagy hozzám bújik vagy ilyenek, ő is alacsonyabb az átlagnál azt hiszem....

Sztem az aranyos lányok sokkal sunázhatóbbak mint a nem aranyosak..

Egyáltalán ki akarna odabújni valakihez aki nem aranyos?

(Na jó azért sunáznám de nem lenne olyan jó mintha aranyos is vki.. :))

2010. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha a belsődre mondják hogy aranyos, akkor egy szimpatikus, kedves lány vagy. Nem értem, hogy ezt miért is kéne megváltoztatni. De ha mindenképpen ezt szeretnéd, akkor kezd el mondjuk valami extrém sportot, meg légy egy kicsit flegmább. Ha tippelnem kéne, (mivel felhoztad a magasságod is), az zavar jobban, hogy a külsődre értik az aranyosságot, te pedig ezt úgy veszed, hogy csak ez alapján ítélnek meg. Ezen meg mondjuk öltözködéssel lehet változtatni (mondjuk kicsit "ribancosabban").
2010. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!