Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap veszekedtünk párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap veszekedtünk párommal, mert féltékeny vagyok. Az oka: 30 hetes terhesen nincs gazella testem, mint annak a csajjal, akivel együtt edz. És ő ezt nem érti meg. Állítólag már totál felidegesítettem, ezért kaptam egy bazi nagy pofont. JOgosan?

Figyelt kérdés
Ezzel a csajjal nagyon jó a viszonya, ki is mondta, hogy szereti, mint barátot, meg segít neki magánéletben, edzésben, de nincs köztük semmi. Ezen ment a vita, majd kaptam egy hatalmas pofont, amit azzal magyarázott, hogy hülye vagyok, idióta, hogy nem fogom fel, hogy engem szeret,nem a gazella testűt. Most tényleg én érezzem magam rosszul, hogy ő felpofozott azért, mert igenis, rohadtul zavar a csaj közelsége, és féltékeny vagyok rá?

2016. szept. 2. 07:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem elég, hogy megüt, ráadásul még terhesen?... ilyen egy igazi férfi. :P
2016. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Pofonnal erősíti meg,hogy szeret?

Azzal nyomatékosít,hogy elhidd?valóban pofonnal kell ezt kimutatni?

Ráadásul terhes vagy?

Én nem szoktam válást tanácsolni,sőt.29 éves házas vagyok, én is átmentem már sok mindenen ezalatt.


De megütni soha nem ütött.Nálam ez válóok lett volna, és rögtön ki is szerettem volna ezek után egy ilyen brutális állatból.

Mit vársz tőle ezután?

A tenyerén kéne hordania ,dédelgetnie ilyenkor (is),nem mefütnie....

2016. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez a pasi nem a párod. Ez egy agresszív barom!
2016. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

o.O

NINCS olyan, hogy JOGOS pofon. Teljesen kizárt dolog, és édesmindegy, hogy min veszekedtek, és kinek van igaza.


Amennyiben a párom kezet emel rám, abban a pillanatban nem a párom többé. Szedem a kis motyómat, házasság esetén beadom a válást, és nem tart vissza semmi. Sem könyörgés, sem gyerek, sem terhesség, sem tornádó. Engem akkor és ott látott utoljára.


Valószínűleg ennek a mentalitásnak köszönhető, hogy ég egy pasim sem emelt rám kezet, és nem nézett soha senki boxzsáknak.


Az, hogy éppen terhes vagy, súlyosbító tényező, és nem ok arra, hogy vele maradj, mert jajj mi lesz a gyerekkel. Legrosszabb esetben az lesz vele, ha felidegesíti a fél éves gyerek, úgy vágja bele a kiságyba hogy eltöri a nyakát, esetleg három évesen az ezredik "miért" után lever neki egy olyan pofont, hogy nem győzöd kiszedni a konyhaasztal alól.


Ilyen ember mellett megmaradni vétek.

De ha nem zárod le a kapcsolatot itt és most, akkor tessék tudomásul venni, hogy minden további pofonért és verésért te vagy a felelős, mert lehetőséget adtál rá!!!


Azt a fentiekre tekintettel a helyedben kilométer magasról lesz.arnám, hogy innentől kit kúrogat, és annak milyen teste van. Legyen vele boldog!

2016. szept. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%

Nem szép dolog megütni egy nőt, kismamát végképp nem. De az ok nélküli féltékenységnél is kevés rombolóbb dolog van a világon. Ha tényleg nincs köztük semmi, akkor miért csinálod? Van erre valami bizonyítékod?


Nem tudom, milyen a párod és a nő közötti kapcsolat a magánéletben. Én azt gondolom, ha az én párom lennél, és a gyerekemet hordanád a szíved alatt, megérteném, ha zavar az ilyesmi, és próbálnék máskor, másokkal edzeni. A barátaimmal ugyanakkor nem szakítanám meg a kapcsolatot. Tehát ha a csaj annyira jóbarát, nyilván tartanám vele a kapcsolatot, találkoznék vele, beszélnénk, persze baráti keretek között csak.

2016. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen a te hibád. Aki törődik a testével, az elvárja, hogy gazella testű csaj legyen az ágyában. Neki az jár. Te most ép nem az vagy, így, ha történik is köztük valami, azt el kell fogadni. Nem nyafogni miatta. Szegény párod teljesen kikészíted, így hogy tud koncentrálni az edzésre, gazellára? Addig piszkáltad, fel ment nála a pumpa és a pofon volt a szelep.
2016. szept. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Hm, téged lehord, megüt, bunkózik, a másik csajt meg tömjénezi agyba-főbe. Most mondjam azt, hogy erős gyanúm van rá, hogy már kefélnek is?
2016. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
oh, tegnap hányszor rákérdeztem. Aztán az is csak a baj volt, hogy miért nem vagyok képes felfogni, hogy mit jelent az,hogy NEM. Illetve azt a választ kaptam még, hogy ha akart volna tőle akármit, akkor már ezelőtt 3évvel is megfektethette volna...
2016. szept. 2. 08:35
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te nagyon csúnyán át vagy verve.
2016. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Azt tudod, hogy már most bántotta a babát is! Mert a te érzelmeid éli át a kicsi.

Ha később a baba sírni fog és őt idegesíti, meg fogja pofozni?....

2016. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!