Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt már így? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már így? Hogy alakultak a dolgok?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Alig voltam 17 mikor megismertem a férjem. Minden szempontból ő volt nekem az első. Akkoriban a szexel ugy voltam, hogy jó volt vele, élveztem is, de orgazmusom nagyon ritkán volt, van vele. Kipróbáltunk sok mindent az évek alatt. Aztán jött esküvő gyerekek és minden megváltozott. Volt mikor nem kívántam a szexet főleg míg a gyerekek kisebbek voltak, de akkor volt oràl. Ugy voltam vele nem a szex a legfontosabb a kapcsolatban. Nem baj ha nem tökéletes. Most viszont az elmúlt években egyre jobban kívánom a szexet, új dolgokat stb. Ferjem viszont ebből a szempontból teljesen megváltozott. Nem kívánja annyira, ha kezdeményezek vagy próbálok újítani egy kicsit, vagy leráz, vagy nem igazan vevő az ujitasokra. Az utóbbi években nagyon rossz lett a szexuális életünk. Sokszor marad a maszti, mert ferjemnek mindig van valami kifogása. Ilyenkor eszembe jut, hogy már bánom valamennyire, hogy eddig csak vele voltam. Más is érezte már így? Náluk hogy alakultak a dolgok?
2016. szept. 17. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ferjednek rajtad kivul nincs senkije? Mert akkor az betudhato annak, hogy nem kivan teged..

Viszont szerintem uljetek le es beszeljetek meg nyugodtan, hogy mit miert csinal. Te is mond meg neki, hogy mi zavar, te mit miert csinalsz. Igazabol madt nem nagyon tudsz tenni.

2016. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem szedtél fel kilókat a gyerekekkel, kis edzés, vagy vmi sport nem hiányozna neked, nem csökkent az önbizalmad, esetleg vmi sport nem kellene erre a célra is?


csak tippelgettem, nem ismerlek, nem megbántani akartalak

2016. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a súlyommal lenne gond. Most még kevesebb vagyok mint a gyerekek elott. Bár azt szokta mondani, hogy hizhatnék.
2016. szept. 19. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!