Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már úgy, hogy mikor azt érzitek, hogy végre megtaláltátok azt aki kell nektek a dolgok sosem úgy alakultak, hogy sikerüljön a dolog?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve:( De nem csak partner szempontból, hanem az egész életem kezd széthullni:(

Azt érzem kevés vagyok már ehhez az egészhez:( Nem bírom elérni a céljaimat...

Teljesen egyedül érzem magam:( Az utóbbi 1-2 hónapban összesen két olyan srácot találtam, aki úgymond illet hozzám, de az egyiknek csaja van a másiknak meg nem kellek:(


Azt érzem, hogy csapdában vagyok:( Kellene valaki hogy kitörjek belőle, de ahhoz hogy legyen valakim előbb ki kellene jönnöm:(

Szóval teljesen kilátástalan az egész ügy:(


Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni?:( Hogyan próbáltok meg lelket önteni magatokba és újra felállni?:(


2012. nov. 4. 02:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egészen pontosan soha nem voltam még ilyen helyzetben.

ha párkapcsolatban volt is a lány,azért tisztességből legalább 1x megdugtam.

és persze elértem az eddigi összes célom,és soha nem érzem magam egyedül.

2012. nov. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akibe éppen szerelmes vagy azt hiszed az igazinak. Én ilyenkor arra gondolok, hogy még bőven van időm megtalálni azt a lányt aki mellett el tudom képzelni az életem. :-)
2012. nov. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

volt ilyen.

keresni kell más partnert vagy csak szimplán el kell felejteni őket.

miért kezd az egész életed széthullani?

miért nem kellesz a "másik srácnak"?

hány éves vagy?

biztos hogy egy kapcsolat tudná csak rendbe hozni a széthulló életed?

2012. nov. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátok és a bulik jót tesznek. Ne próbálj minden áron, görcsösen pasit találni magadnak! Éld az életet, légy határozott és boldog és amjd jön az akinek jönnie kell :)
2012. nov. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 lila nyuszi ***** válasza:

Volt bizony. Kirándulás, 1-2 pohár bor, sírás, futás, éneklés, szex, forró csoki, pizza sütés, festés, gyakori.


21/N

2012. nov. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
keress magadnak valamit amivel elfoglalhatod magad és leköt.. pl valami hobbi, zene tánc vagy akár a tanulás
2012. nov. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pizza sütés? inkább evés
2012. nov. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem a kapcsolat...csak jó lenne valaki aki megértene és elmondhatnám neki a bajaimat de csak úgy, hogy ő hallgat, vagy ölel és kisírhatom magamat neki...

Nagyon úgy néz ki hogy meg fognak húzni itt az egyetemen...soha nem buktam semmiből...de itt egyszerűen nem megy...annyi minden van és sose az van a zh ba amit én tanulok és a kettes sincs meg:(( Otthon el se merem mondani...meg amúgy sem szoktam elmesélni semmit otthon, nem is kérdezik...:(

Azt érzem hogy nem kellek senkinek...hogy felesleges vagyok...

2012. nov. 4. 02:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Az életben vannak ilyen mélypontok. Azért ne akarj senkit, hogy majd kihúzzon a csávából, mert lásd be, te sem örülnél annak, ha valaki erre használna. Ha gondolod priviben leírhatod, hogy mi a baj, és ha tudok, tanácsot adok. Nem voltak _annyira_ régen az egyetemi éveim... Óh...

2012. nov. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem te vagy az egyedüli, ez kb. népbetegség, mint az influenza. CSak kevesen vannak,akik nem esnek bele, szemét mázlisták. Első lépésként hallgasd meg Dr. Csernus: Egyedüllét és magány c. 25 perces hanganyagát a youtubeon, ott elmeséli, mitől is van mindez, amit te érzel, bár leleményesebbje maga is rájön.

Egyébként meg senki nem mondta,hogy a szerelem az egy tálcán kínált dolog. Nem jön össze mindenkinek. Főleg szerencsén múlik. Nem tudsz tenni semmit ellene, csak vársz, aztán vagy összejön egyszer, vagy magad halsz meg és kész. Senkit nem fog ez annyira érdekelni, mert mindenki el van foglalva a maga hasonló sleppjével.

Azok a partnerjelöltek, akikről szinte tudjuk,hogy nekünk való, azok naná ,hogy mindig foglaltak, mert ennyi esze másnak is van. Csak hamarabb lecsapott rá valami ro-ha-dék. Ez velem is így van. El kell hódítani, ne foglalkozz a másik érzelmeivel, ha jobb vagy a partnerével, akkor szedd el tőle és légy boldog.A fickó majd eldönti ki kell neki! Ennyit tudsz tenni a boldogságod iránt. Légy önző, az egész világ az. Aki mer, az nyer. Aki jószándékú azt kihasználják és eltapossák, de a jó tett hejében jót sose várj! Csak lásd, milyenek azok az emberek,akik jutnak valahova, elérnek valamit. Törtetősek, ha kell, átgázolnak másokon is. Tedd meg te is ezt. Szedd el ami kell neked, küzdj meg érte.

Az a baj,hogy egy elég feladós, érzelgős tipus vagy. Legyél sokkal rámenősebb. Én legalábbis a helyedben ezt tenném, de nem kell megfogadnod ezt a tanácsot.

2012. nov. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!