Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szakít a barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szakít a barátnőjével az exéért, miért utáljátok a srácot és az exet?

Figyelt kérdés

Az oké hogy a barátnőt sajnáljátok. De nem tudtok örülni hogy egymásra találnak újra?

Fogalmatok sincs mi van a háttérben, miért szakítottak.

Miért rögtön a barátnővel szimpatizáltok? Miért nem az exszel szimpatizáltok?


2016. szept. 18. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert intelligens ember nem jön össze úgy mással,hogy még a másikat szereti. Így az egész kapcsolat alapja hazugság ergo be van csapva a 3. fél. Csupan csak ennyiért!
2016. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Gyakori, hogy az ex aljas módon visszaélve helyzeti előnyével nyeri meg a csatát, mert tudja mit szeret a másik fél. Amennyiben a külön töltött időben nem mentek át valami óriási lelki fejlődésen, igen hamar ugyan ott lesznek, mint előtte. Ráadásul szakítás után sokan elhordják mindennek a másikat, ami előbb utóbb visszajut a másik fülébe.


Ráadásul összetöröd az új szerelemben rejlő lehetőséget.

2016. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert becsapja a jelenlegit barátnőt.

Az tökmindegy a jelenlegi szemszögéből, hogy ők miért szakítottak, mi a háttere a "ffi" másik kapcsolatba, hogy az előző iránt még érzett vlmit és ez nem tisztességes.

2016. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első válaszoló is írta: azért, mert a harmadik fél át lett verve. A pasi sose volt túl az exén, ment a játszámás kettejük közt, és ezt az új lány szívta meg.

Örülni meg miért kéne egy olyan dolognak, ami nagy eséllyel csak szenvedés lesz? Egy kapcsolatnak ha vége van, annak oka van. Ha ez az ok továbbra is fent áll, akkor semmi sem lesz jobb, ugyanúgy tönkremegy a kapcsolatuk. Ami az ő dolguk, és nyugodtan játszhatják ezt, amíg rá nem jönnek, de a viselkedésükkel, és azzal, hogy nem elég tudatosak a saját életükkel, érzéseikkel kapcsolatban megbántottak másokat, akik viszont nem tehetnek az egészről.

2016. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem gondolnám, hogy az ex aljas, én csupán a pasira haragszom, hiszen az új nő valószínűleg semmi másra nem kellett, csak hogy az exet megleckéztesse, féltékennyé tegye, manipulálja. Szerintem mindkét nő át lett baccarintva ebben a helyzetben.
2016. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Exszel össszejönni butaság. ha valami nem működött és odáig fajult hogy szakítanak akkor felesleges újra próbálkozni.Én legalábbis nem találkoztam még olyan esettel ahol ennek jó vége lett volna. HA három rajtam kívül álló emberről van szó akkor nem érdekel mit csinálnak, egyiküket sem utálom. Ha valamelyik is jó barátom nem fogom őt emiatt kevésbé szeretni... Megmondom a véleményem de nem szólok bele a döntésébe.
2016. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!