Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt más férfi is, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más férfi is, aki neten képtelen kommunikálni a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Élőben nagyon jól elvagyunk, könnyesre nevetjük magunkat, törődik velem, sokat beszélgetünk, jó a szex szóval tényleg személyesen semmi gond nincs vele, de mikor elválunk szinte soha nem ír neten. Van, hogy napokig sem. Mikor ezt megakartam beszélni vele azt mondta neki ez nagyon személytelen, nem tudja ott mit írhatna. Mielőtt megismert nem is használta a facebookot.

Nem aggasztana a dolog egyébként, csak augusztusban hazaköltözik és egy évig távkapcsolatban fogunk élni havi 1 találkozással...


2016. júl. 17. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kommunikáljatok telefonon.
2016. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én párom is hasonló. De ha ennyire nem megy neki, nem hiszem hogy menni fog a kapcsolat így.
2016. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Soha nem sikerült ezen változtatnom.

Utálok minden egyéb érintkezési formát, mert a másikat egy vadidegennek érzem,a ki ráadásul kizárólag tőlem várja, hogy haladjon a beszélgetés.

Számomra a mail és telefon munkaeszköz, amit információ tömör közlésére használunk, szóval én csak arra tudom használni.

2016. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Próbáld rávenni, távkapcsolatban muszáj lesz, illetve próbáljatok videótelefonálni.
2016. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is pontosan ilyen, egyszerűen képtelen arra, hogy huzamosabb ideig a gép előtt üljön és chateljen velem, pedig élőben semmi gond a kommunikációval. Nem is erőltettem a dolgot. Szerintem is a Skype a megoldás.
2016. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!