Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyan pasi tetszik akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan pasi tetszik akinek an baratnoje mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eloszor is ugy indult ,hogy a pasi irt ram.. Elkezdtunk beszelgetni utana mar napi szinten reggeltol estig kb...

Talalkoztunk 3napja.

Annyi tortent h kis olelesek,simogatta a labam,es egyszer megfogta a fenekem mikor elkoszont de csak arcra puszi csok nem....

A bokkeno hogy van baratnoje..

Nekem nagyontetszik a srac es szikra van koztunk..

Meg kell varni hogy o lepjen,vagy esetleg mit kerdezzek tole?

Szerintem egy pasi nemkeres mas csajt ha minden rendben lenne koztuk...

21L


2016. szept. 18. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha olyan pasi tetszik akinek an baratnoje mit lehet tenni?"

Elfelejteni..mind a te mind a barátnője érdekében..

2016. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értek egyet az elsővel.

Ha az én kapcsolatomban valaki megpróbálná elcsábítani a páromat hát vigye, ha a párom vevő rá. Nem várhatom el, hogy velem legyen, ha máshoz vonzódik.


Ha mindenkit el kéne felejteni, akkor kb. mindenkinek élete első szerelmével kéne leélnie az életét.

Ameddig nem szeretőnek tart téged, addig nem hiszem, hogy ostoroznod kéne magadat, de arra figyelj, nehogy kihasználjon.

Kérdezd meg tőle mik a szándékai veled.

2016. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mássz rá nyugodtan,legfeljebb megdug párszor,aztán majd a nője megtép+a tűsarkát a fejedbe állitja.
2016. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha a baratnoje engem tepne meg akkor igen buta liba lenne:)
2016. szept. 18. 23:38
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 elfelejteni nem tudom tul nagy hatassal volt ram.

#2 koszonom :)

2016. szept. 18. 23:40
 6/9 anonim ***** válasza:

#2, nem vagy valami ragaszkodó, küzdő típus, ha neked ennyire mindegy. Ilyen alapon minek együtt lenni bárkivel.


Kérdező, nem tudom. Majd az élet megmondja. Hagyd egyelőre, majd lép a srác, ha akar.

2016. szept. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondold magad a lány helyzetébe. Hogy esne?
2016. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ragaszkodó, vagy küzdő típus. Ez az élettapasztalat.


Ez, hogy a másikért küzdeni kell baromság. Ha velem akar lenni akkor nincs gond, de ha ő mással boldogabb lenne, akkor magammal is kicseszek, hogy erőltetem, meg vele is, mert magamhoz láncolom a női praktikáimmal (ha egyáltalán beválna) és akkor még nyögünk egymás mellett 1-2 évet a semmiért.

Én is jobban járok, ha olyan párra találok, akiért nem kell örökké más nőkkel versenyeznem, hogy mellettem maradjon, hanem szeret.


És ezt most ne úgy értsd, hogy nem szeretem a másikat, vagy nem teszek a kapcsolatért, csak amikor már ott egy harmadik, ott bizony valami közöttünk már régen véget ért, maximum nem vettem észre időben.

2016. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt: igazat adok abban a korábbi hozzászólónak, hogy akit vinni lehet, azt had vigyék. Ha párom mást keresgélne mellettem, vagy olyanokat művelne, amiket a kérdező írt, én meg akarnék tőle szabadulni, mert az ilyen pasi csak egy gerinctelen féreg.

Szóval kérdező: nyugodtan nyomulj csak rá, "vedd el" a csajtól, de azért gondolkozz el egy percre. Olyan párt szeretnél, aki ha probléma van a kapcsolatotokban, más csaj seggét fogdossa majd? Szerinted ez normális viselkedés? Téged egy ilyen pasi fogott meg annyira, hogy eldobod az agyad? Tényleg?

Ne haragudj, de én felképeltem volna abban a pillanatban, lehet akármilyen nagydumás meg helyes. Hiába szép az alma, ha belül rohad...

Komolyan nem értem azokat, akik azt hiszik, hogy egy olyan nő/férfi, aki a korábbi kapcsolatát megcsalta, az majd mellette minta társ lesz.

2016. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!