Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezném, akik most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezném, akik most egyedül vannak, nincs párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Így év vége felé,mikor ünnepi díszbe borul a környezet,nem vagytok frusztráltak ha megláttok egy karácsonyi díszt,fenyőfát,andalgó párokat ? Nem vagytok depisek hogy pár nélkül telik el a karácsony,szilveszter ?
2015. nov. 17. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Ennél nagyobb gondom is van a családomban. Mellesleg az idei karácsonyom nem lesz rossz, mert az első saját lakásomat intézem éppen. :-)
2015. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Emiatt nem, inkább a túlnyalt hagyományok, a kamu és valós vallásos maszlagok, és a 'minden ezzel van tele'-effektus zavar. De ezek minden "ünnepnél".
2015. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Engem ez nem izgat fel. Igazából fütyülök az andalgó párokra. Ilyenkor arra gondolok: őt is unja a párja...:D
2015. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
De... de mindegy. Inkább bemegyek dolgozni karácsonykor is, legalább nem gondolok rá és olyan mint a többi nap csak kicsit nyugisabb, több pénzért :P Így eltelik gyorsan és nem gondolok rá hogy egyedül vagyok.
2015. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Én az evéssel próbálom meg betölteni az űrt.
2015. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem.

Bár én addigra szeretnék valakit.

2015. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak párkapcsolatom, de családom sincs.


Utóbbi 4 karácsonyon voltak barátnőim, de én a karácsonyt sokkal inkább családi, mint vallási ünnepnek tartom, és egyikőjüknél sem éreztem úgy, hogy a szűk családi kör része lennék. Így inkább otthon maradtam, illetve egyik haverommal, akinek szintén rendezetlenek az otthoni körülményei, boroztunk, sütiztünk, beszélgettünk - régebben kint, utóbbi években már nálam. Ilyenkor valahogy kevésbé jut eszembe a párkapcsolat, inkább a család hiányzik (nem a sajátom), belőlem pedig az egész ünnepi hangulat. Persze egy empatikus barátnővel teljesen más lenne, de teljesen csak a saját későbbi családom fogja betölteni az űrt. :)


A szilveszterről annyit, hogy tavaly Lights Offon voltunk. Bár nem tűnt el semmim, talán idén nem fog hiányozni :D

2015. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Idáig is kibírtam úgy,hogy szó szerint senkim nincs,csak egy ember,akivel együtt lakom,de rá mindig számíthatok.Nagyon nem hat meg ez a sok puccparádé,figyelmen kívül hagyom.A párokra nézve meg azt gondolom,basszus,de jó nekik!
2015. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

szilveszter tökéletes alkalom nő szerzésre nem kell baparázni :)

karácsony meg a családé

2015. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!