Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nok ti nektek hany ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok ti nektek hany ev a korkulonbseg ami utan mar nm jarnatok/szeretkeznetek 1 fiatalabbal?

Figyelt kérdés
Azert erdekelne mert sok fiut ahogy engem is erdekelnek az idosebb nok de ez forditva. Pl 24 30 eves vagy akar idosebb 16 17 evessel. Ilyen nagy kulonbseg is jatszik?
2016. szept. 19. 20:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy én az vagyok?
2016. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Max 1-2 év, de az nagyon különleges és kirívó esetekben. 23 vagyok, eszembe nem jutna 17 éves sráccal bármi mélyebb tartalmú kapcsolatba bonyolódni, egyszerűen annyira már korosztály vagyunk, pedig nem olyan nagy a korkülönbség. De pont ez az az időszak, amikor a legtöbbet változik az ember, a lehető legképlékenyebb a személyisége, világlátása, akármi, és mindeközben olyan fenemód biztos magában és a nem létező tapasztalatában, hogy egyszerűen képtelen lennék bármi komolyabbat (vagy komolytalanabbat) elképzelni egy ilyen korú valakivel (nem mondhatom, hogy gyerek, mert technikailag már nem teljesen az, de azért felnőttnek sem nevezhető még, sőőőőt). Szerintem akkor lesz bármi mélyebb és komolyabb kapcsolatom egy 16-17 éves fiúval, ha az esetlegesen fiúnak születendő jövendő gyermekem megnő ennyire. Addig garantáltan esélytelennek tartom még a távolabbi barátkozást is, a szexről nem is beszélve.
2016. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

mert a te kommentedet töröltettem ki, mivel a tiéd volt még itt a 2.

könnyű felismerni egy embert a stílusáról

2016. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja, főleg a százalékról. :D
2016. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Am ha lehet mondjuk egyszeruen privatba beszeljetek meg😊 am 16 vagyok es gyakran latok ilyrn erdeklodesueket. Nm mondom h en esetleg 1 jo novel... de am ha estleg szeretne valaki beszelgetni errol ertlemesen nm vitazva kommentekben irjon nyugodtan😀
2016. szept. 19. 20:44
 16/24 anonim ***** válasza:
Van egy csomó hasonló/azonos %-ú válaszoló, kétlem.
2016. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha keresnék azt olyan 18-30 között. 21/L
2016. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#16

Most ezzel fényezed magadat? :D

2016. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az én barátom 3 évvel fiatalabb nálam. Szerintem ez egy értelmetlen dili, amikor valaki kiköti, hogy még egy évvel se lehet fiatalabb nála a pasi. :D
2016. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ezt most csak én nem értem????

" 24 30 eves vagy akar idosebb 16 17 evessel."

2016. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!