Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nok ti nektek hany ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok ti nektek hany ev a korkulonbseg ami utan mar nm jarnatok/szeretkeznetek 1 fiatalabbal?

Figyelt kérdés
Azert erdekelne mert sok fiut ahogy engem is erdekelnek az idosebb nok de ez forditva. Pl 24 30 eves vagy akar idosebb 16 17 evessel. Ilyen nagy kulonbseg is jatszik?
2016. szept. 19. 20:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

26 évesen én nem kezdenék nálam fiatalabbal. Valahogy nem tudnék komolyan venni egy kamaszt, még egy épphogy huszonévest sem. Leginkább azért nem, mert én családtervezésre, felnőtt életre vágyom, míg egy gimis/egyetemista ritkán akar ilyen "láncokat". (Tisztelet a kivételnek, természetesen mindig van. De tapasztalatom szerint még a velem egykorú férfiak sem állnak ott érzelmi szinten, mint én - a jelenlegi párom hat évvel idősebb nálam, számomra ez ideális különbség.)


Természetesen, ha nem párkapcsolatról, csak egyéjszakás kalandról lenne szó, akkor nem feltétlenül a srác kora az első kérdés, ha bejönne - de ez puszta elmélet, nem vagyok a kalandozás híve. =)

2016. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22 vagyok, volt már fiatalabb barátom, sajnos több is és mára már egészen biztosan jelentem ki, hogy az életben mégegyszer nem állok össze fiatalabbakkal. Idősebb férfiak vonzanak, akiknek talán még az eszük is a helyén van. Valahogy jobban és hamarabb közös nevezőre jutunk és szót értek egy tőlem idősebbel, mint akar a velem egykorúakkal. Körbe vagyok véve fiatalabb és én korosztályokbeli fiúkkal és a legőszintébben: semmi pénzért nem kezdenék egyikkel sem. Havernak oke, de semmi több.
2016. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
10-15 év
2016. szept. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%

Az exem 4,5 évvel fiatalabb volt nálam. 20 voltam amikor összejöttünk. Kisebb megszakításokkal 9 évig tartott.

Utána úgy voltam vele, hogy nem kell fiatalabb. Aztán úgy alakult, hogy megismerkedtem egy nálam 6 évvel fiatalabbal, aki meggyőzött, hogy működhet a dolog együtt. Az elején ellenkeztem, de úgy tűnik neki volt igaza... :)

2016. szept. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!