Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szituációról? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy barátnőm, akinek a bátyja mondjuk úgy, hogy tetszik. Mert hát tetszik, na. Pár hete egy buliban flörtölgettünk, mutatta, hogy tetszem neki és hát végül csókolóztunk is. Utána bejelölt facebookon, de nem beszélgetünk meg nem is keresett azóta. A napokban barátnőmmel voltam este és felhívta a bátyját és mondta poénból, hogy engem lepasszolna nála és erre mondta, hogy támogatná az ötletet, de sajnos dolgozott éppen. Most pedig azon gondolkozom, hogy esetleg ráírok én, lesz ami lesz alapon. Igazából szimpatikus volt a beszélgetésünk alkalmával, meg vonzódom is hozzá, szóval gondoltam arra is, hogy lehetnénk barátok extrákkal vagy ha úgy alakul, akkor több. A kérdés, hogy van-e valakinek tapasztalata, hogy randizott-e már barátjának/barátnőjének a tesójával és hogy sült el a dolog? Tartok tőle, hogy esetleg kínos lenne, ha nem jön össze valami.
2016. szept. 19. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az a legegyszerubb ha a baratnodnek elmondod hogy tetszik a testvere. Ha jo baratnod, ugyis kideriti neked hogy o akar-e valamit toled!
2016. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!