Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Tini korom óta ismertem egy lányt, akivel még úgy annak idején szerettük is egymást. Aztán jóideje ott voltak a jelei annak hogy lehet köztünk még valami, mivel mindketten "meghülyültünk" a másik közelében. Zavarban voltunk, nem tudtunk koncentrálni, hülyeségeket beszéltünk stb.


Sőt, amióta ismerem én igazából sosem engedtem el őt magamtól, valamilyen szinten mindig bennem élt. Aztán a napokban ezt közöltem vele, hogy szeretem, de joformán a reakciói nem voltak éppen pozitívak elutasítás terén sem, inkább úgy kezelte le az egészet, mint akit vérig sértettem, és a lehető legnagyobb roh@d@k lennék.


2016. jún. 25. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
kislány még és még bunkó is!
2016. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes. (durva..)
2016. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!