Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves nők! Mennyire találját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Mennyire találjátok vonzónak, mennyire fogadnátok el az ilyen alakot?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 20. 00:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Átlagos kigyúrt pasi. Ez még jó, nem vette túlzásba a szteroidot sem.

Viszont azt elhiheted, hogy a nők valóban kevésbé veszik figyelembe a külsőt. Elsőnek a humorod fejleszd, utána az izmaid ;)

2016. szept. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen szép....-nem kell képmutatónak lenni!

Arányosan szép férfi teste van és emellett szépek a fogai,a mosolya.

Amit személy szerint kifogásolok a hasonló férfiakban az a magamutogatás'....-Nem kell (persze ha csak nem éppen modell szakmában dolgozik),felesleges. -Ingben vagy pulóverben is messziről látszik,ha valaki formás és törődik a testével. Most,hogy hűvösebb az idő is látni body trikóban kigyúrt férfiakat,nekem ez épp úgy közönséges mint a kitett mellek a nőkön.


A kérdésre visszatérve a szép emberek SZÉPEK....

2016. szept. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én sem igazán értem ezt a kertelést pár válaszoló részéről... Ez a pasi szexi, és helyes. Legalábbis nekem a kérdésben linkelt kép alapján maximálisan bejött. A másiknál furcsa az arcra, de alkatilag jó.

Persze, nálam sem ez a minimum, amikortól szóbaállok valakivel, és attól, hogy jól néz ki, még fontos lenne a természete is egy kapcsolathoz, de tényleg nem ez volt a kérdés :)

2016. szept. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Normális nőnek nem tetszenek az ilyen szeroidos csókák.

Normális nőnek nem tetszenek a külföldi pasik.

2016. szept. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
hát azért elég jól néz ki, bár kicsit kevésbé kigyúrva nekem jobban tetszene
2016. szept. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Megnézem és ennyi. Szép. De igazából én a vékonyabb férfiakat kedvelem. De tény hogy modellnek ő jobb, gondolom.


Ő jobban bejön: [link]

2016. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hosszú hajjal és borostával az igazi. Az alakja meg totál rendben van. Igaz, hogy ez a szint nem "elvárt", de csak emiatt nem is utasítaná el szerintem sok nő, ha amúgy rendben lenne.
2016. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Guszta es kb ennyit gondolok rola.
2016. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megint jössz azzal, hogy gyá, nem a kérdésre válaszolsz... de nekem a test huszadrangú akkor, ha párválasztásról van szó. Amíg nem Sebeők János testalkat, bodybuilder szerűen túlgyúrt vagy szumóbirkózó, addig bármi jöhet. Alapvetően inkább a macisabbak szoktak bejönni, de nem zárnék ki senkit, amiért nem olyan.
2016. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszotokat!


A félreértés elkerülése végett nő vagyok, és nem akarok rá hasonlítani. :)


William Levy cubai származású színész, modellről van szó egyébként.

2016. szept. 20. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!