Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy hazudtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy hazudtam, vagy semmi értelme?

Figyelt kérdés

22 évesen voltam először férfival (vele is csak kétszer), de a barátomnak 25 évesen azt mondtam, hogy előtte már hárommal voltam, mert cikinek éreztem. Ráadásul azt mondtam, hogy egy egy éjszakással veszítettem el. Tényleg lehetett volna abból valami, de inkább leállítottam.


A barátom sokszor előjött azzal, hogy mennyire gáz, hogy így történt meg az elsőm és azt mondta, hogy normális lányok ilyet nem tesznek.


Nyár elején szakítottunk, de azóta is találkozgattunk, tegnap este viszont végleg elbúcsúztunk.

Illetve a héten még találkozunk egyszer, ha megyek a dolgaimért. Semmin nem változtat már, ha elmondom, talán csak haragudni fog, hogy hazudtam, de nyomja a lelkem és azt akarom, hogy tudja, nem vagyok olyan lány, aki bárkivel lefekszik. (Pedig nem egyszer lett volna rá lehetőségem.)


2016. szept. 20. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Már teljesen mindegy. Legalább annyira gáz, hogy hazudtál erről, mint ha tényleg egyéjszakással vesztetted volna el.
2016. szept. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
mÁr ha vége a kapcsolatnak teljesen mindegy én nem mondanám el
2016. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Mar ugyse hinne el. De nem tudom milyen szegenyes annak a lelkivilaga, aki szerint "meno" ilyet hazudni, es ezzel akarja jobb fenyben feltuntetni magat hogy egy undorito ri*****nc.
2016. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már én sem értem, hogy mire volt jó.

Nagyon nyomja a lelkem, jó lenne, ha tudná, hogy nem vagyok r*b*nc, de akkor nem mondom el. Persze biztos azt sem értékelné, hogy ilyet hazudtam neki.

2016. szept. 20. 08:16
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Egyszerű eset vagy. Beteg a gondolkodásod, de nagyon.

Ilyen gondolkodással, logikával, nem igazán lennék veled.

2016. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Lehet, hogy azt hinne mentegetozni akarsz es nem hinne neked.

En anno buszkeseggel mondtam az akkori paromnak, hogy meg nem voltam fiuval, nem pedig szegyenbol...

2016. szept. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nyomja a lelkedet, mondd el, hogy megkönnyebbülj! Legfeljebb nem hiszi el...
2016. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Azt nem érezted cikinek, hogy azt mondod, egy egy éjszakással vesztetted el? Fura az értékrended... szerintem már hagyd, lehet úgyse hinné el, te ismered. Viszont a következő kapcsolatodat már indítsd őszintén... 26L
2016. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem is mondd el, hogy jobb legyen neked. Semmi más miatt
2016. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Tök mindegy, hogy elmondod-e.

De mitől volnál te ribi?

Az exed egy ostoba fajankó, azt látom:


"A barátom sokszor előjött azzal, hogy mennyire gáz, hogy így történt meg az elsőm" - gáz, meg az I. világháborű is.

Utólag mindenki okos, na ja.

Szerintem az nem megy neki, hogy nem ő volt az első...

2016. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!