Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki hogy megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy megcsalja velem?

Figyelt kérdés
A történet onnan kezdődik hogy kimentem Londonba dolgozni egy és fél évre. Ekkor szakitottam barátommal mivel ő nem volt hajlandó velem tartani. A kint létem alatt már mikor közel volt a hazajövetel vette fel velem a kapcsolatot bánja hogy elveszített hiányzok neki blabla. Beszélgettünk pár hónapot és mire hazajöttem július közepén elkezdtünk találkozgatni nagyon jól esett végre a kinti munka után egy kis társaság . Szinte vele töltöttem a nyaram végét. Én nem akartam velem összejönni világosan megmondtam neki hogy csak "legyünk el" . Kapcsolatot nem szerettem volna vele nert sok volt a régen vita . Rengeteg helyre elmentünk együtt szóval tényleg elvoltunk. Ő szeretett volna kapcsolatot de nem érzkek már úgy iránta mint régen de nem ez a lényeg a lényeg az hogy beíratkoztam most egy okjs tanfolyamra . És az egyik osztálytársammal elkezdtünk beszélgetni eldícsekedett a barátjával aki nem más mint a kedves exem és hogy már 1 éve együtt vannak. Elég kellemetlenül érintett a dolog hogy velem csalta meg ha tudom nem mentem volna bele. Nem szóltam semmit de rossz látni mennyire lelkes a lány miközben exem meg csalja . Rákérdeztem exemnél finoman nem mondtam hogy tudok mindenről csak hogy van e valakije persze ő tagadta de láttam a képeket a beszélgetéseket szóval egyértelmű hogy hazudik. Nem tudom mit csináljak ha elmondom neki hogy megcsalta velem én leszek a rossz hogy bekavarok viszont ott a godolat bennem hogy jobbat is kaphat. Azóta nem veszem fel exemnek a telefont se pedig folyamatosan hívogat . 21L

2016. szept. 17. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Én a lány helyében hálás lennék, ha elmondanád. Gerinctelen, amit az exed csinál, vele is és veled is.
2016. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Most nem értem ezt a katyvaszt: te nem akarsz az exedtől semmit viszont keféltek de zavar hogy van valakije?
2016. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, de én nehezen olvasok a sorok között. Most akkor történt valami intim az exeddel vagy sem? Csak mert nekem az derül ki, hogy nem, és ebben az esetben megcsalás sem történt.


Szegény csajszi meg mindenképp megérdemli, hogy tudja, hogy a kedves pasija még az exét szereti.

2016. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2-esnek nem zavar hogy van valakije csak bűntudatom van hogy megcsalta velem
2016. szept. 17. 20:48
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Vagy is, te kavarsz a sráccal és ugrasztani szeretnéd a csajt mellőle.
2016. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne neked legyen bűntudatod, hanem az "exednek".

Csak jót teszel a lánynak, ha felvilágosítod, hogy valójában kivel is jár.

2016. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
En tudni akarnam ha a parom megcsalna.
2016. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 5 nem szeretném ugrasztani mellőle ! Csak sajnálom a lányt ennyi az egész.
2016. szept. 17. 20:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgy is beszélgettek, poénból csinálj pár közös szelfit a lánnyal. Aztán küldd át a képet a pasinak, hogy mindent tudsz, válasszon: elmondja ő, vagy elmondod te.

Mindkettőtöket becsapott és hazudott nektek. Csak te nem vagy már szerelmes, neked már kevésbé fáj.

2016. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Én nem értek egyet a többiekkel.

Nem mondanám el, ez az ő baja, nem a tiéd. Téged nincs miért marjon a bűntudat, nem tudtál a dologról, meg egyébként is, te független vagy, ő van kapcsolatban.


Na meg kinek tennél jót ezzel? A lány ha megtudja összetörik és szakít. Előbb utóbb viszont úgyis szakítanak, csak talán megalázottság érzés nélkül.


Én nem akarnám tudni, főleg nem a másik féltől.

2016. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!