Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki és legyen vége, vagy folytassuk tovább? van értelme?

Figyelt kérdés
A barátom azt hiszi, minden rendben megy velünk kapcsolatban...Viszont én nem igy gondolom és már egyszer megcsaltam.Hogy szakitsak vele, vagy mi legyen?Hatalmasat fog csalódni és nagyon sajnálom.És mondjam el ,hogy megcsaltam?Még az is lehet ,hogy megbocsájtaná.17/L
2010. okt. 16. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is megcsaltam már a barátomat.


Viszont: happyből senki sem csal meg senkit! Ok és okozat.


Én azért csaltam meg a párom, mert nem kaptam meg Tőle azt, amit mástól igen!


De ne titkold! Én elmondtam Neki, amiért a mai napig szívok, de kit érdekel. Pl.: Te 17 évesen úgysem vele fogod leélni az életed.


Szereted? Akkor mért csaltad meg? Nem szereted? Akkor mért bocsájtson meg?

2010. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt most két kérdés hangzott el: hogyan kezeld a megcsalást, és hogyan kezeld azt a helyzetet, hogy már igazából nem akarsz a barátoddal lenni. Szerintem a második kérdés a lényeg, mert ha egyébként sem akarsz vele együtt maradni, akkor a megcsalás kérdése nem igazán fontos.

Egyébként egy szakítás mindig csalódással jár, nehéz úgy csinálni, hogy valakinek ne legyen rossz. De ez önmagában még nem ok, hogy járj valakivel, akivel nem mennek rendben a dolgok (még akkor is, ha ő így gondolja).

Szóval azt gondold végig, hogy akarod-e ezt így tovább csinálni, vagy nem. Ha igen, akkor mondd el a barátodnak, mit szeretnél másképp, hátha van megoldás. Ha már magadban feladtad ezt a kapcsolatot, akkor viszont mondd el neki ezt. Vagy egész hátralévő életedben így akarsz maradni?

Egyébként ha szakítasz, próbáld kíméletesen csinálni, de határozottan. Legyen egyértelmű, hogy vége a kapcsolatnak, de fölöslegesen nem kell fájdalmat okozni.

2010. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit a szavaidat válogasd meg...ide nem azért irnak kérdéseket az emberek, hogy minősitsd őket,hanem hogy tanácsot kapjanak szükséghelyzetben.Nme is tudom mért vannak ilyen válaszolók.Ha nem tudsz normális tanácsot adni, inkább ne irj
2010. okt. 16. 11:15
 4/5 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak...
2010. okt. 16. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb út az egyenes beszéd. Mondd meg neki, hogy sajnálod, de nem szereted úgy ahogy kéne, ezért szakítani szeretnél. Ennyi. ne gondold meg magad. Hogy megcsaltad, meg nem kell elmondani, minek. A lényeg az, hogy nem akarsz vele tovább járni. Nem kell magyarázni.
2010. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!