Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a mostani tinédzserek egyszerűen SEMMI biológiai ismerettel nem rendelkeznek? Ész nélkül k*nek, azt se tudják, hogyan lesz a gyerek, ha pedig védekeznek (HA védekeznek), még akkor is alig van fogalmuk a szexualitásról, a nemi életről.

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom, ahol sokszor találkozom tinikkel, és elképeszt, mennyire tájékozatlanok, ostobák tudnak lenni. Az érzelmi életük sivár, szinte csak a hormonok hajtják őket. Alig van üdítő, ép eszű, értelmes kivétel. Mi történt az elmúlt néhány évben, mitől lett ennyire 'hormonhajtásos' egy generáció? TISZTELET A KIVÉTELNEK.
2010. ápr. 23. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Tuti az mszp hibája... :D
2010. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyurcsány tehet róla :)
2010. ápr. 23. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Sejtem miről beszélsz! A múltkor egy olyan kérdés volt: "Szex beszíva?" És képzeld el 14-16évesek írtak arról, hogy milyen jó fűvel, "bedrogozva" szexelni... Azt hittem eldobom az agyam! És amikor olyat mertem írni, hogy egy 16évesnek nem hogy drogozni, de még szexelnie sem kéne rám förmedtek... Felháborító és szánalmas!!!
2010. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
ájj már le azzal a k*va politikás magyar p*csáddal. Amúgy teljessen igaza van a kérdezőnek elböbb b*nak a mai inkább csajok mint tudtáj mi is az DEBRECEN itt van a legtöbb ilyen az 100
2010. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
elöbb bocs:D*
2010. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

mondhatnám hogy értem, de erős túlzás lenne...

Eként a felnőtt korosztályba is találkoztam én már teljes tudatlansággal...

Roma kisebbségi házaspár bejön a nőgyógyászatra, hogy a nőci nem tud teherbe esni, vajon mitől... Teljes kivizsgálás minden megvolt, és nem volt semmi oka, hogy ne eshessen teherbe.

Vki gondolt egy merészet és megkérdezte hogyan élnek szexuális életet... kiderült hogy az aktusuk mindaddig anális volt...

És 30 körüliek voltak...

2010. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Heh volt már egy pár ilyen generáció... sőt rosszabb is. Láttad a Hair c. filmet? Szerintem ugyanez ment ott is.


A válasz egyébként egyszerű. Unatkoznak, a gyerekes dolgok már a felnőttes dolgok még nem érdeklik őket. Vonzza őket a felnőtt világ tiltott része, ugyanakkor cigit, drogot, piát szerezni nehezebb mint összeütni egy numerát.

2010. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

miért tudnák? most őszintén. eddig a gyereket alsó osztályokban (1-4-ig) nem lehetett megbuktatni. se írni, se olvasni és még számolni sem tudnak. a mai 13-16 évesek ezek akik ebbe a kategóriába tartoznak. alóban nem csináltak semmit, átengedték őket mert a törvény szerint nem lehetett buktatni. ha olvasni és írni alig tudnak (matekról inkább ne is beszéljünk. ott behalnának...) mégis mit vársz? naná, hogy nem tudják, hogy lesz a gyerek. vagy az óvszer mégis micsoda. a nagyrészük szerint menő a szex meg a járás és aki nem szexel, vagy szűz vagy nincs pasija/csaja az egy lúzer. teljesen el vannak eresztve... senki nem volt aki megfegyelmezte (na nem a verésre gondolok XD) volna őket. fegyelem meg mindíg kell. nem a 100%-os mert azt sokan nem bírják. olyan 95%-os fegyelem kéne nekik. meg nézd meg. a mai diáknak kismillió joga van, és kötelezettsége semmi. a tanár meg max beírhat neki. és 18 éves korig tankötelesek a kölykök. addig csak áthelyezni lehet őket. az egész oktatási rendszer merő szánalom (TISZTELET A KIVÉTELNEK mert van ahol jó). innentől kezdve mit vársz?

és még a szülőkbe bele sem mentemn. pedig az is egy hosszabb iromány lenne. és még a médiát sem említettem meg, pedig az hatalmas befolyással bír...

L/18

2010. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is ki akadok pedig még én is "tini" vagyok ha úgy vesszük.Volt nem egy, nem kettő lánnyal dolgom szerencsére ők a normális emberek körébe tartoznak.17 éves korom óta élek nemi életet folyamatosan pedig Férfiból vagyok én is. és nem szégyenlem.Véleményem szerint azért vannak így elfajulva a mai 13-17évesek mert ők még más nevelést kaptak, sajnos már elég keveset töltenek a szülők a gyerekük felvilágosításával, pedig 80%-ra nagyon rá férne , mi még szerencsére kaptunk a szülői fejmosásból:)

Véleményem szerint nevelés kérdése az egész.

reméljük a mi gyerekeink már más eszmével nőnek fel majd.

2010. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne jelentsük azt ki,hogy 13-17 éveseknél van ez,mert nálunk,vagis az én koroszáltolyomban nincs ez,pedig 92-es vagyok,még 17 éves.Viszont az eggyel alattunk lévők általánosban mindig is tudatlanabbak voltak,már 5-6.-osak voltak de már lefeküdtek srácokkal úgy hogy azt se tudták mire jó,de menők voltak,mert már nem szüzek stb.Nálunk még nem így volt.Ez nem szülői felvilágosításon múlik,hanem a tudatlanságon.Azért alapvetően a net miatt terjednek az információk,mégse értik meg hogy hoyg lehetnek terhesek vagy betegek stb.Nekem nem nagyon mondták el a dolgokat,mégis tisztában vagyok vele.Mondjuk mosmtár munkám része is,mivel ápolónőnek tanulok.Egyszer elmentünk gyerek "nő"gyógyászatra..A falat tudtam volna kaparni a butaság miatt,olyan kérdéseket kaptunk a 14 évesektől,akik közül jó néhányan terhesek voltak,de még azt se tudták mennyi ideig növekszik bennük a baba.Szóval vannak dolgok.Talán a suliban is többet kéne tanulni róla általánosban,mert elég csekély dolgot mondanak el ott,azt is 8-ban,addigra meg már a legtöbb lány át is élte a dolgokat sajnos.
2010. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!