Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg férfiak tanácsát várnám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg férfiak tanácsát várnám, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni szóval indult egy barátságnak amiből ilyen barátság extrákkal lett. Nekem ő volt a második és ezt tudta nagyon jól. Éppen az első nagy csalódásomon voltam keresztül amikor közelkerültünk egymáshoz testileg is. Sajnos egyik gödörből a másikba estem mert totálisan belezúgtam. Egyébként én L/22 ő F/27, már két éve megy ez a macska egér játék és mostanság nem tudom mi van, azt érzem hiányzik ha nincs velem de nem akarok hozzáérni ha vele vagyok. Ez köszönhető annak is, hogy állandóan más csajokról beszél, illetve nagy ritkán van olyan napja amikor nagyon aranyos velem és ha nem csak néha de mindig olyan tudna lenni annak örülnék de hiába mondtam neki mintha direkt akarna ellökni magától. Mondta már, hogy szeret meg néha olyan apró dolgokat megdicsér rajtam hogy ámulok és bámulok. Kiváncsi mikor kivel mit csinálok és ha nem mondom el megsértődik és én vagyok a rossz amiért nem bízom benne annyira, hogy elmondjak neki mindent.

Legutoljára pont egy ilyent kért tőlem számon, és azóta most nem is keres mert nem mondtam meg kivel találkoztam.

Nem tudok vele normálisan beszélni, mert hiába beszélünk bármit meg másnapra mintha már megsem történt volna.

Szeretném elfelejteni és lezárni vele de mivel közel lakik akaratlanul is belefutok. Ráadásul volt egy kellemetlen történés az első szerelmemmel aminek az lett a következménye, hogy 1x mikor egyembejutott a másodiknál szex közben rámjött a sírást nem tudtam visszatartani meg semmi nem mondtam el neki persze, hogy miért nem tudom, hogy reagálna ha megtudná mi miatt jött rám. Azért is csesztet, hogy miért nem tudom elmondani neki de egyszerűen nem megy.

Most mi a francot csináljak vele?


2016. szept. 21. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg 22 éves vagy? Hatr évet letagadhatnál, ami azt illeti... tinidráma.
2016. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt amit eddig is csináltál... Dugasd magad vele.
2016. szept. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!