Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kezdjek a hajammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Ma elmentem fodrászhoz és kicsit változtattam a stílusán. Ombre-t csináltattam, aminek a végeredménye nekem nagyon tetszett! Alig vártam, h megmutassam a barátomnak. Hát nem ezt a reakciót vártam. A barátom meghökkenve mondta, h az excsajának is ilyen volt a haja és ez rá emlékezteti... Most mit tegyek?! Kizárt, h befessem... :( Mindig rá fogja emlékeztetni? :(
2016. aug. 18. 16:05
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
32%
Innentől szex közben csak Nórának fog hívni...
2016. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En parfummel voltam igy...utana nem hasznaltam egy ideig aztan ujra ezt hasznalom es pont le*rom,hogy kire emlekezteti. Tedd ezt te is ;)
2016. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hú, én csak úgy dobnálak.
2016. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fosd le, mit szól hozzá!

Nem csak az exének lehet ombréja, nem hiszem, hogy akkora sztár lenne.

Majd ha felvesz valamilyen ruhát vagy csinál valamit, amit az exed csinált, akkor te is emlékeztesd rá!

2016. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzá állással a csajok részéről, nem is csoda, hogy csalva vannak. Meg kedvel, szeret a pasi egy csajt, erre meg jelenik egy teljesen más csaj, frizura szerint.
2016. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!