Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik dolgot ítélitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik dolgot ítélitek el jobban?

Figyelt kérdés
Ha egy lány ismeretlen férfival fekszik le, mondjuk egy buliból felszed valakit és csak arra kell neki, vagy ha egy férfi elmegy hivatásoshoz? Az is "jó" válasz, hogy egyformán elítélendő, vagy mindkettő elfogadható dolog. Meg is indokolhatjátok, ha szükséges. Légyszi írjátok oda, hogy ti milyen neműek vagytok.
2016. szept. 21. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ítélem el. 25N
2016. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én, soha nem ítéltem el senkit semmiért.
2016. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem ítélem el egyiket sem. 28/N
2016. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ítélem el, egészségükre...
2016. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő teljes mértékben elfogadható.


33F

2016. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senkit sem ítélek el ilyesmi dolgokért. Szóval egyik sem.
2016. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ítélem el (és negatív véleményem sincsen róla). Mások szexuális élete nem rám tartozik.

26N

2016. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem elítélendő az én szememben.
2016. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, 30/N
2016. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyiket se ítélem el, mindenki azt tesz a saját életével, amit akar, addig amíg másnak nem árt vele, nem szoktam emiatt rossz embernek tartani senkit.

Viszont mindkettő érthetetlen számomra, az illető pasi pl soha nem jöhetne szóba nálam párként. A nő számomra közömbös ilyen téren, elvégre heteró nő vagyok.

2016. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!