Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen nők vannak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen nők vannak? Nagyi gáz. Ugye a legtöbb nő nem ilyen?

Figyelt kérdés

A barátom ismerősei, akik már régen gyűltek össze, szerveztek egy "bulikát". Én is elmentem, de milyen állapotban... Hát szörnyűben, de nem jókedvemben érkeztem ilyen alkalmatlan külsővel, külső körülmények áldozata voltam. (Haj mosatlan és rendezetlen, és egy előnytelen, túlméretezett, csúf színű, kapucnis-cipzáros pulóverben voltam.)

A lényeg hogy ott aztán egy lány felfigyelt a barátomra. És ez enyhe kifejezés. Szerintem a pokolra kívánt engem, amiért kapcsolatban van a barátom, és jelen vagyok a bulikán. Nem voltam a barátom mellett végig, és a lány csak vele foglalkozott, beszélgetett vele, hangosan nevetett mindenen, próbált a mosolyával meg a nézésével csábító lenni. Amikor odamentem hozzájuk, elkaptam a nézését, ahogy undorral végigmérte ronda megjelenésemet. A barátom ez nem vette észre, mert velem foglalkoztatott épp. Rosszul esett ez a nézés nagyon.

Na mindegy, amúgy durván nem mozdult rá a barátomra, csak próbált egy iszonyatosan csábító nőként feltűnni.

Aztán a bulika résztvevői eldöntötték hogy máshol folytatják a lebzselést, és én tudtam hogy a barátom inkább lelépne ezen a ponton, mert ennyi elég neki ebbőjött az összejövetelből. De elkezdtem győzködni hogy menjünk mi is arra a helyre, és ezt meghallotta az a lány. Azzal a szöveggel jött oda, hogy ha annyira menni akarok akkor menjek, a barátomról meg egy kacsintás kíséretében megkérdezte, akar-e menni egy tök másik helyre vele. Köpni nyelni nem tudtam. A lány meg csak folytatta, hogy nem akarna-e inkább vele lógni.

Na mindegy, a barátom csúnyán letörte a nagy arcát, de én meg nem értem mit képzelt ez a cafka. Ilyen nőből mennyi van? Ez valami rettenet gáz.


2016. szept. 21. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Sok, de szard le.
2016. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Én tuti megtéptem volna az biztos.
2016. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
minden eddigi kapcsolatomba belelépett egy ilyen kvrv@, persze többnyire sikerrel :( Szóval sok ilyen van. nem írom le miket csinálnék ezekkel, mert kitiltanak...:D
2016. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

#3: Neked is érdekes hapsijaid lehettek, ha mindnél sikerrel jártak. Férfiként én úgy küldeném el az ilyen nyomulós kreténeket, mint a sicc.


Kedves kérdező! Igazából a ti esetetekben is a hapsidnak kellett volna erélyesebben fellépnie, hogy húzzon már el a csaj a retkesbe.

2016. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen egy normális férfi elküldi, de hamarabb már. Mondjuk a buliba menni a barátoddal nem éppen szerencsés olyan öltözetben, amit leírtál. En pont akkor öltözom meg szebben és akkor lehet meg dogosebben öltözni szerintem. :) Én nem csináltam volna semmit a csajjal, elkezdtem volna csókolozni a Párommal, ha én mindent megadok a Páromnak a világon, amire vágyik akkor nem kell ilyentől felni egy percig sem. A normális férfiak kezelik ezt így vagy úgy. Szerintem a legjobb nem foglalkozni vele és szeretni a barátod. Ha meg menni akkarna, akkor mehet örökre és ennyi. :)
2016. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Le lettünk pontozva. :D Teszek rá. Akkor is megtéptem volna. Főleg mikor említette a páromnak,hogy ők menjenek máshova. Hát azt hiszem már nem élne a rib****c. :D
2016. szept. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

6-os, téged azért pontoztak le, mert primitív módon nyilvánultál meg. Gondolom, ennek részben az az oka, hogy pár verekedős bulin már szétrázták az agyadat. Ez a stílus legfeljebb a Mónyikasóban menő. Szerintem inkább csak röhejes és szánalmas egyszerre.

Amelyik férfi/nő, amelyik foglalt, de nem küldi el a nyomulókat, azzal annyit is ér a dolog. Ha viszont igen, akkor komolyan nem értem, mit lehet idegeskedni azon, hogy viselkedik egy vadidegen ember, akivel semmi teendőd nincs. Annyi pofátlan ember van, de jobb esetben két perccel később el is felejtjük őket, nem írunk ki róla kérdést.

2016. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert te aztán csak tudod.
2016. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

igen kérdező, komolyan vannak ilyen nők sajnos.

csoda, hogy nem találkoztál még velük, de akkor örülj is neki.


Ennek az egész helyzetnek a kezelése NEM a te dolgod, hanem a partneredé- jó lehet egy ilyen körülmény neked max. arra, hogy megfigyeld, hogy a párod hogyan reagál ilyen direkt érdeklődésre.


Ha a kapcsolatotok biztos alapokon áll, akkor nem is értem, miért hőzöngsz, ilyen volt, van és lesz is még, akár a ti kapcsolatotokban is.


Ezzel együtt a stílusod mélységesen irritáló.

Természetesen lehet negatív véleményed egy ilyen nőről (egyébként összességében nem ártott senkinek, a partnered nem vette az adást, kezelte a helyzetet, miért ne lenne joga egy szingli nőnek is jeleket adni? Nem kötelező azt venni!)


A fröcsögés, a másik nő lecafkázása helyett sokkal többet tudnál te is tenni magadért és az önbizalmadért, ha a jövőben egy picit jobban figyelnél az alkalomhoz illő megjelenésre, máris nem kellene hasonlítgatnod magadat másokhoz :)

2016. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is volt ilyennel dolgom, tényleg felesleges velük foglalkozni.

Páromnak például nem tűnt fel, hogy a csaj ráhajtott, csak amikor már nagyon erősen nyomult. Akkor odajött hozzám, ölelgetett, és elkezdte részletezni, hogy el akar venni feleségül, én vagyok élete szerelme, persze ezt a lány előtt, de őszintén, nekem címezve (négyszemközt is folytatta az udvarlást, ittasan mindig ezt csinálja, bár józanul is szokott ilyesmiket mondani, csak ilyen állapotban 2-3 órán keresztül folyamatosan :) ). Ő annyit javasolt a helyzetre, hogy legközelebb, ha hamarabb észreveszem, nyugodtan másszak rá, adjak neki egy szenvedélyes csókot a csaj előtt és kész. Esélye úgysincs, mert engem szeret, de nem zavarja, ha "megjelölöm a territóriumomat", sőt.

És 10-es, az én esetemnen a csaj nem volt szingli, ott volt a pasija :)

Másnap (nyaralni voltunk haverjaival) picit erősebben szóltam oda a lánynak, mert ránk akart akaszkodni. Utána visszafogta magát, folyton hátrált, akkor is, mikor már normálisan szóltam hozzá (amikor erősebben szóltam sem voltam trágár, vagy bántó, csak picit felemeltem a hangom, és úgy mondtam el ugyanazt, amit korábban nem fogott fel, miszerint párommal kettesben indulunk haza, azért pakolunk). Ezek után a csaj akkor sem mert kezdeményezni, mikor nem voltam ott. Ekkor köszönt páromnak, érdeklődött felőlem, és miután párom kiáradozta magát, hátat fordított és lelépett a pasijához.

Pedig én sem voltam kirittyentve, de többen is mondták, hogy nagyon erős kiállásom van, nem sokan mernek szembe menni velem. Bár én ezt sosem érzékeltem, mert nem vagyok erőszakos, páromnak pedig mindent megadok, kedvében járok, szóval nem irányítom őt, vagy ilyesmi :) Csak nem jópofizok olyanokkal, akikkel nem akarok. Nem rejtem el, ha valaki nem szimpatikus, hanem nyíltan megmondom, hogy nem akarok vele beszélgetni, mert nem kedvelem, és foglalkozom azokkal, akiket igen.

Neked sem ártana határozottabbnak lenned. Ha a csaj megint teszi magát, mosolyogj, csókold meg párodat, csapj a fenekére, kacsincs rá, amikor viszonozza. Érezze csak a ribi, hogy fejre is állhat, akkor sem ér el semmit.

2016. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!