Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek nagyon erős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nagyon erős a szexuális kisugárzása, de komoly a viselkedése, attól még komolyan vehetik vagy csak a szex jut eszébe a legtöbb férfinak róla? 20+L

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha erős a szexuális kisugárzásod, akkor minden bizonnyal az tűnik fel nekik elsőként. Logikus nem?
2016. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a kettő, hogy zárja ki egymást. Attól, hogy egy dögös csajt szívesen megdöntenék, még komolyan tudom venni. Nekem legalábbis megy a két dolog egyszerre, hogy folyton a szexre gondoljak vele és ugyanakkor komolyan is vegyem...ezt hiszem amúgy erről szól a házasság c. fejezete az életnek :D
2016. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Mit értesz "nagyon erős szexuális kisugárzás" alatt? Úgy öltözködsz, mint egy örömlány? Ha igen, akkor én nem vennélek komolyan addig, amíg a tetteid nem igazolják a látszat ellentétét. Tudod, a tetteink azok, amik meghatároznak minket. Ha komoly vagy és úgy is viselkedsz, akkor komolyan vesznek majd, de szerintem ne várd el másoktól, hogy első ránézésre úgy kezeljenek téged, ahogyan azt szeretnéd, mert könnyen érhetnek így csalódások.
2016. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem lesz könnyű dolgod abban biztos lehetsz. Nehéz lesz megtalálnod egy egyensúlyt és a nagy számok törvénye szerint hibázni fogsz a manusokkal kapcsolatban, vagyis többször bele fogsz nyúlni olyanba, aki beadja, hogy komolyan vesz miközben csak meg akar húzni. Javaslom, hogy ahol fontos, hogy komolyan vegyenek, ott tudatosan tompítsd a kisugárzásod. Ráér azt akkor is elővenni, ha nem tud hátrányosan befolyásolni. 34F
2016. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A szex így is, úgy is eszünkbe jut. Ha komoly, akkor emellett komolyan is vesszük.
2016. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnának komolyan venni csak a testedrol fantazialnek
2016. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezném, mit értesz a "nagyon erős a szexuális kisugárzás" alatt. Komoly nő nem öltözik ribinek.
2016. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha betartod a women dress code-ot nagy baj nem lehet. Ne vidd túlzásba a sminket és a hajadat is formálisra állítsd be és nem lesz "nagyon erős szexuális kisugárzásod".
2016. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szexuális kisugárzást döntően az öltözködés és a viselkedés határozza meg, számomra ez vagy-vagy (legalábbis egy adott időpontban).
2016. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem nagyon izgatna, ha rám írnál egy Debianról... :$
2016. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!