Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sokszor szégyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sokszor szégyellem a párom viselkedését?

Figyelt kérdés
Kultúrintézményben dolgozom, csupa intelligens emberrel körülvéve, akik javarészt a barátaim is. A páromról ezt nem igazán lehet elmondani, és nem az iskolai végzettsége miatt, hanem leginkább a családi minta miatt. Na, mindegy, nem is ezért szerettem bele. Viszont nagyon sokszor hoz kellemetlen helyzetbe, amivel engem is lejárat. Először is iszonyúan rondán beszél, még a főnököm előtt is . A főnököm előtt is káromkodik, mert hogy ő is szokott csúnyán beszélni, és amúgy is baráti a viszonyunk, ami igaz, de akkor is. A legtöbb munkatársammal van valami problémája, akiket szintén a főnököm előtt szid. Másrészt nem tudja, hogy mikor kell megszólalnia, mikor nem. Mindenen tud miért nevetni, még azokon is, amiken nem kéne, vagy csak simán egyáltalán nem vicces. Cigit kéreget a munkatársaimtól. Ha van valami problémája velem, ott mindenki képes bunkózni, rossz hangnemben beszélni. Egyrészt nekem sem szimpatikus, nem ebbe az énjébe szerettem bele, másrészt úgy érzem, lejárat és engem is minősít. Szerinte nincs vele gond, ő ilyen, nem fog változni. Mit tegyek?
2016. szept. 22. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el, amiket írtál róla és utána azt, amit feljebb írtál, azaz: "Na, mindegy, nem is ezért szerettem bele."


Akkor miért? Mit lehet egy ilyen emberen szeretni?

2016. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A te párod alighanem sikerrel indulna a világ legnagyobb tahója versenyen.


Nem gondoltál még arra, hogy otthagyd a P-csába?

2016. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottad, szagolod. Ha meg nagy a szerelem Tirpák Úrral, és jó neked egy büdös tahó mellett, akkor ne vidd a munkahelyed közelére sem, probléma megoldva. Bár nem értem, mit zavar, ha lejárat, hiszen baromi igénytelen nő vagy, ha ilyen társat választottál.
2016. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
" másrészt úgy érzem, lejárat és engem is minősít" Helyes megérzéseid vannak.
2016. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te hogy tudsz ezek utan vonzodni hozza? Tisztelni ot? Intelligens, kompetens, vonzo ferfikent nezni ra? Ha teged ezek ugyan zavarnak, de elnezel felettuk, akkor oszinten szolva kb. pont egy szinten vagy vele, csak te nem szolalsz meg hanem csondben vagy ilyen ocska proli.
2016. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komolyan hihetetlen, hogy ti GYK-s csajok milyen alakokkal vagytok képesek összeállni.
2016. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valts intelligensre, ha ugy erzed h hozzad nem egy ilyen tusko illik.

Magadat is minosited vele.

2016. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amiért beleszerettem: egy nagyon jószívű, szeretnivaló, romantikus srác, ő az első, aki által ennyire szeretve vagyok, iszonyúan törődik velem, kimutatja minden lehetséges formájában, hogy szeret. Csakhogy kezdek kiábrándulni... 1 hónapja vagyunk együtt, az első 2 hét alatt még a nyári szabadságom töltöttem, nem is jártunk társaságba, egymásnál voltunk, randiztunk, programoztunk kettesben. Kb 1,5 hete ismerte meg a munkatársaim, beleértve a baráti társaságom. Azóta aztán minden nap van valami, és rájöttem, hogy baromi rosszul szocializálódott, amit egyébként nem is csodálok ilyen családban, mint az övé. Napról-napra ábrándulok ki belőle.
2016. szept. 22. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap?


Basszus, ha egy hónap után így viselkedik, mi lesz később?


Tedd lapátra, jobbat érdemelsz!

2016. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gáz a fazon.Nem neked való.Dobd minél előbb.
2016. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!