Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom legjobb barátjának az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátjának az ágyában ébredtem. Haragszik rám, annyira szégyellem magam?!

Figyelt kérdés

Nem úgy volt az, ahogyan sokan most gondoljátok...

Egy szórakozóhelyen voltam a barátnőimmel, és ott összefutottam a párom (aki egyébként már a vőlegényem) legjobb haverjával. Később, amikor indultam volna már, felajánlotta, hogy hazavisz, úgyis messze lakom a helytől, jól is jött volna. Elindultunk, de mondta, hogy álljunk meg nála pár percre, muszáj felmennie valamiért. (őszintén szólva fogalmam sincs mit keresett, nem emlékszem) Felmentünk, bennem volt pia, és amúgyis fájt a fejem, leültem az ágyára, amíg kereste azt a valamit, és egyszerűen elaludtam, úgy ruhástul, mindenestül az ágyában. Reggel meg arra ébredtem, hogy a párom is ott van. Mondta a haverja, hogy még az éjjel felhívta a páromat, hogy mi a szitu, ő meg mondta, hogy majd reggel értem jöm. Magam sem tudom pontosan miért, de baromira szégyelltem magam, bocsánatot is kértem mindkettőjüktől, a párom mondta, hogy ne fújjam fel, nem nagy dolog, de egyszerűen látom rajta, hogy mintha dühös lenne, és rosszul is esett neki a helyzet.

Sose éreztem még magam ilyen rosszul... Túlreagálom? Vagy hogy engeszteljem ki emiatt?


2016. aug. 4. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A "Krealjunk problemat ott, ahol nincs semmi problema" c. musorszam kovetkezo epizodjat lathatjak... Maximum arra figyelj, hogy ne igyal annyit hogy csak igy random barhol kidolj, mert az baromi kiabrandito es undorito ferfitol is meg notol is.
2016. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gusztusos amikor ennyire leissza magát egy nő! Hagyj időt a barátodnak, egyébként valószínűleg a bűntudatod miatt te fújod fel. Nyilván nem esett neki jól, de ez van. Máskor több eszed lesz, mert olyannal is összeakadhattál volna aki, esetlegesen mást is csinál veled, nem csak felhívja a párod és lefektet az ágyba.
2016. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű... oltsd le, ordibálj vele teljesen feleslegesen, rendezz jelenetet, és ő fog bocsánatot kérni tőled, akkor is, ha te vagy a hibás... :D


De túlreagálod, nem történt semmi, csak aludtál. A barát is teljesen korrekt volt, és a párod maga mondta, hogy reggel megy érted. Tiszta ovi :D

Nem kell kiengesztelni, csak gondolom most picit féltékeny, de el fog múlni. Csak nem kell emlegetni, meg lovagolni rajta (a témán, nem a párodon, azon kell :D)


30/F

2016. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha mar itt tartunk, ket rovidtol vegem van, es amugy is rosszul voltam, ezt is irtam. De nem lenyeg.

Magam miatt nem is erdekelne a dolog, de tenyleg azt latom, hogy neheztel ram, es ez zavar nagyon.

2016. aug. 4. 13:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Túlreagálod a semmit. Ahogy feljebb írták, ahol nincs probléma, ott ne teremts problémát. A párod idejében értesült a dologról, nem történt baj. Beszéld meg a pároddal, hogy neheztel-e és vonjátok le a következtetéseket. Ha látod rajta, hogy dühös, akkor kérdez meg, hogy dühös-e és miért. Mondja el, hogy ő mit gondol, mondd el, hogy te mit gondolsz. Mint mindig.
2016. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj én is neheztelnék rád....
2016. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valahol értem a párod. Nem vagy jól, tudod, két feles kiüt, akkor ne igyál, csak egy felest, de még annyit sem, ha különben sem vagy jól. Nem épp egy baráttal találkozol és idegen ágyában ébredsz? Ott valószínű, ruha nélkül.

Mit bírsz, hogy érzed magad, neked kéne tudni.

Ügyet nem kéne csinálni belőle, csak neked kicsit végig gondolni és jövőre nézve levonni a tanulságot.

2016. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A történtekkel semmi gáz nincs, amit érzel az pedig az alkohol utáni depresszív állapot. Holnapra elmúlik.
2016. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Én ilyen esetben megvártam volna az autóban.

Nekem amúgy bűzlik ez a sztori, soha nem ittam annyit, hogy fogalmam se legyen róla hogy hol ébredek.

Habár lehet, hogy csak azért vagyok ennyire szkeptikus, mert túl sok krimit olvasok. :)

2016. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
" őszintén szólva fogalmam sincs mit keresett, nem emlékszem" - lehet, h a kloroformot kereste.:)
2016. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!