Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, hogy virágot szeretnék kapni?

Figyelt kérdés

Egyszer beszélgettünk erről és mondtam, hogy nekem nagyon jöl esne néha csak úgy egy szál virág. Akkor mondta, hogy erre figyelni fog.

Telt az idő, kaptam tőle ilyen kedves kis meglepiket (csoki sth.), de virágot nem, mintha elfelejtette volna :(

Hogy szóljak neki, hogy egy szál virágnak jobban örülnék úgy, hogy ne tűnjön erőszakosnak, hogy most azonnal idenekem és ne az jöjjön le neki, hogy amiket eddig kaptam tőle, azoknak nem örültem?

Szerintem elfelejtette a beszélgetést erről :(


2016. szept. 22. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

na bammeg öttel lejjebb van egy kérdás, ott meg az a baj, hog a csávó virággal nyitott és le lett b..szva mert a virágot nem lehetett megzabálni,...


fene se érte a nőket... "*"

2016. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Ne legyél letörve :) Valószínűleg elfelejtette, de a világ azért nem dőlt össze.

Mondd meg neki, hogy imádod a meglepiket amiket ad, és néha belecsempészhetne pár szál virágot is, mert neked az nagyon jól esne és feldobná a napod. 27/f

2016. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.: igen, láttam, vannak sötét csajok... de nem vagyunk sorozatgyártottak, én örülnék neki nagyon, mondtam is neki magyarul, hogy megértse, csak elfelejtette :(
2016. szept. 22. 17:13
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
"virágot szeretnék kapni"
2016. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Persze tele hassal már jó lenne egy kis virág is? Holnap meg parfüm meg toalett szett ugye?
2016. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5: mivan? Milyen tele has? Mindig felesben fizetünk és én is nagyon gyakran meglepem őt apróságokkal.
2016. szept. 22. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Jajj, nem kell ezen ennyit problémázni. :) Mondd el neki kedvesen még egyszer, azzal valószínűleg meg is oldódik a probléma.
2016. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De már mondtam neki és nem akarok erőszakosnak tűnni
2016. szept. 22. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Sétáljatok el egy virág bolt elott es bámulj ra a kirakatra hogy de szeeeep 😍 vagy nézzess vele egs olyan filmet amiben a nő kap virágot es akkor is mond mennyire gyönyörű es mennyire szerencsés a lány ;)
2016. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg neki egyenesen: "Pityu, szeretném, ha időként (itt a miheztartás végett adj meg egy precíz időintervallumot), legalább egy szál vágott virággal ajándékoznál meg. Együttműködésedet előre is köszönöm."
2016. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!