Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy olyan srác bámul meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan srác bámul meg kocsányon lógó szemmel, aki a barátnője kezét fogja, milyen gondolatok jutnak eszedbe?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
kínos, ilyenkor igyekszem hamar látószögön kívülre kerülni, illetve addig is kerülöm a szemkontaktot
2016. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Az,hogy nézni még szabad!
2016. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szegèny barátnője - kb. ezt gondolom.
2016. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
"De meglepő, hogy ilyennek van csaja, sok normális embernek meg nincs..." (a létező legironikusabb hangon)
2016. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Utálom, ha BÁRKI megbámul, tahóságnak gondolom, és irritál.

Ha a barátnőjével van, akkor pedig sajnálom a lányt, és nem értem, miért nem hagyja ott a pasit.

2016. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy milyen kínos lehet a barátnőjének. Örülök, ha üdítő látvány vagyok, de ha nekem tetszik valami, pláne valaki, akkor se bámulom bunkó módon. Lehet azt természetesen, diszkréten is.
2016. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom én valahogy nem érek rá ilyeneken agyalni. Nem nagyon gondolok semmit.

n24

2016. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
'paraszt'
2016. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
nem értem miért baj ha megnézunk titeket. igen paraszt az aki lógó szemmel bámulja a csajt mikozben fogja a barátnoje kezét, de ha egy szingli megnézegeti a szebbnél szebb noket az miért baj? tudom hogy ti mindenen felháborodtok mert nehogy már az legyen hogy olyat csinálnak amit ti nem akartok de a kérdés a miért? sokaknak az lenne csak a válasza hogy c sak mert zavar (hogy zavarhassa ot valami) de gondolom még léteznek normális eszuket használó noi egyedek is inkább toluk kérdezem ezt.
2016. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy büdös paraszt és én biztos kinyomnám a pasim szemét, ha ezt csinálná.
2016. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!