Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Joestet. 19 eves srac vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joestet. 19 eves srac vagyok meg nem volt baratnom se csok se semmi a kerdesem az lenne hogy van e itt olyan aki hasonlo volt es hogyan valtoztatott rajta?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, csak én 3 évvel idősebb vagyok nálad. Én próbáltam változtatni az elmúlt években. Más stílusú az öltözetem, más a frizurám, kondiztam is, próbáltam lejjebb adni az igényeimet, és a saját hátrányaimon javítani. Sajnos a genetika nem volt túl kegyes hozzám: férfi mércét nézve alacsony vagyok, szemüveges,, ami sok lánynál hátrány. A testalkatommal többé-kevésbé elégedett vagyok. Ilyen adottságok fényében inkább a belső értékeimmel, a személyiségemmel, az intelligenciámmal, a humorommal próbálok kompenzálni. Nem is vagyok egy ilyen remegő lábú, otthonülő, anyámasszony katonája. Bátran ismerkedek, randizgatok, de egyszerűen semmi nem jön össze. Ez van... :/
2016. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dreamer88 ***** válasza:

A legfontosabb hogy ne csak magadban keresd a hibát (ez az 1-es válaszolóra is vonatkozik).


Minden kapcsolat két emberen múlik. Az nagyon helyes, hogy ha próbáltok magatokon javítani, de a női tényezőt nem lehet kiszámítani.


A legtöbb nő akivel beszéltem/ismerkedtem lényegében azt akarja, hogy egy olyan férfi találja meg, aki nem is keresi őket :D


A legjobb amit tehet az férfi (az önfejlesztés mellett) a nagy számok törvénye alapján minél több nővel ismerkedni. Egyszer majd csak talál olyan ahol megvan a kölcsönös szimpátia és vonzalom.


Bár a fentebb említett női "logika" miatt ez nem lesz egyszerű.

2016. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bodó Gábor kőbányárol?
2016. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!