Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis, aranyozott, köves-masnis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis, aranyozott, köves-masnis gyűrű jobb gyűrűsujjon nem félreérthető?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett és megvettem. Nem olyan csicsás, mint amilyennek a leírásból tűnhet :D

De aztán eszembe jutott, hogy hátha félreérthető... Ti mit gondoltok? Lehet, hogy hülyeség, csak előtte sosem hordtam gyűrűt.

Ilyesmi, csak arany, a szív helyén pici masni van és oldalt ugyanígy kövek:


[link]


2016. szept. 23. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest félreérthető??

Nő vagyok én is, nekem erről a gyűrűrűl eszembe nem jutna az, hogy eljegyzési gyűrű.

Átlagos, semmi különös, ezrével hordanak ilyesmit a nők napi szinten (főleg inkább tinik, fiatalabb korosztály, bár az arany vagy ennél drágább fémből készült, drágaköves verziókat akár idősebbek is).


ha tetszik, hordjad nyugodtan, az ég világon semmit sem jelent.

Akkor sem, ha akarod, hogy jelentsen :)

2016. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke koszi akkor megnyugtattal
2016. szept. 23. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rajtad kívül ebbe senki nem lát bele többet annál, mint ami valójában. :)

Amúgy sem vizslatja senki nagyítóval a kézfejedet.

2016. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!